Šteinboram sagrāve Polijas čempionāta mačā

27/04/2018 23:02

Latvijas izlases futbolists Pāvels Šteinbors piektdien ielaida piecus vārtus Polijas augstākās futbola līgas atpalicēju grupas mačā.

Šteinbora pārstāvētā Gdiņas “Arka” mājās ar rezultātu 1:5 (0:1) zaudēja Glivices “Piast” komandai.

Kā šosezon Polijas čempionātā ierasts, tad Šteinbors vārtos aizvadīja visu spēli.

Rezultātu viesi atklāja 25.minūtē, bet otrā puslaika sākumā divās minūtēs guva vēl divus vārtus. Mājinieki pēc Maceja Jankovska sitiena vienus vārtus 62.minūtē atguva, taču pēc tam palika mazākumā, kas ļāva “Piast” komandai mača beigās nodrošināt pārliecinošu uzvaru.

Polijas čempionātā “Arka” cieta ceturto zaudējumu pēc kārtas. Tiesa, “Arka” otro gadu pēc kārtas ir sasniegusi Polijas kausa izcīņas finālu, kur Šteinbora pārstāvētā vienība 2.maijā tiksies ar Varšavas “Legia”. Gdiņas komanda iepriekšējā sezonā izcīnīja tieši Polijas kausu, kas ļāva aizvadītajā vasarā piedalīties UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīrā.

Šobrīd Polijas čempionāta otrā posma vājākās grupas līderpozīcijā ar 43 punktiem 32 mačos atrodas Denisa Rakela pārstāvētā Krakovas “Cracovia”, bet tai uz papēžiem ar 40 punktiem 33 spēlēs min Gdiņas “Arka”. Tikmēr trešā ar 37 punktiem ir Igora Tarasova pārstāvētā Vroclavas “Šlask”, kamēr septīto vietu ar 29 punktiem ieņem Ņidzicas “Termalica”, kurā spēlē uzbrucējs Vladislavs Gutkovskis un aizsargs Vitālijs Maksimenko.

Astoņas labākās komandas pēc pirmā posma turpina cīņu par medaļām, kamēr pārējām astoņām vienībām, tostarp Latvijas futbolistiem, jāspēkojas par vietas saglabāšanu augstākajā divīzijā, kuru atstās otrā ešelona divi vājākie klubi.