Šteinboram “sausā” spēle pret Polijas čempioni, Ošs palīdz “Xamax” izcīnīt sezonas pirmo uzvaru

29/09/2019 19:59

Latvijas futbola izlases vārtsargs Pāvels Šteinbors svētdien palika nepārspēts Polijas augstākās līgas desmitās kārtas spēlē, palīdzēdams Gdiņas “Arka” komandai tikt pie punkta.

Gdiņas futbolisti mājās nospēlēja neizšķirti 0:0 (0:0) ar šosezon blāvi spēlējošo Polijas čempioni Glivices “Piast”.

“Arka” futbolisti šonedēļ apstājās Polijas kausa 1/32 finālā, taču Šteinbors kā komandas pamatvārtsargs šajā mačā nepiedalījās.

Pēc desmit aizvadītām spēlēm “Arka” iekrājusi deviņus punktus, ierindojoties 14.vietā starp 16 vienībām.

Pērn par Polijas čempioni tika kronēta Glivices “Piast” vienība, bet Šteinbora pārstāvētā “Arka” cīnījās par palikšanu augstākajā līgā.

Pēc pirmajā posmā aizvadītajām 30 spēlēm čempionāts tika sadalīts divās daļās – čempiona titulu sadalīs astoņi vadošie klubi.

Šveice

Latvijas futbola izlases aizsargs Mārcis Ošs svētdien palīdzēja Neišateles “Xamax” komandai izcīnīt pirmo uzvaru Šveices superlīgas jaunajā sezonā.

Latvieša pārstāvētā vienība viesos ar 1:0 (1:0) pārspēja “Lugano” komandu.

Ošs arī sezonas devītajā mačā laukumā bija no zvana līdz zvanam. Limbažnieks devītajā minūtē nopelnīja dzelteno kartīti, pamatoti apturot pretinieku uzbrukumu. Vienīgie vārti tika gūti 33.minūtē, kad Gētans Karlēns izmantoja izgājienu vienatnē pret vārtsargu.

Citā mačā uz rezervistu soliņa atgriezies vārtsargs Andris Vaņins, kura pārstāvētā “Zurich” viesos ar 1:0 (1:0) pārspēja Ženēvas “Servette”.

Jau ziņots, ka Roberts Uldriķis sestdien guva vārtus, bet viņa pārstāvētā komanda “Sion” viesos ar 2:3 (1:2) piekāpās “Young Boys”.

No latviešu pārstāvētajām komandām turnīra tabulā visaugstāk ir Uldriķa “Sion”, kas deviņās spēlēs iekrājusi 16 punktus, ieņemot ceturto pozīciju. Andra Vaņina “Zurich” ar 11 punktiem ir piektā, bet “Xamax” ar septiņiem punktiem ir astotā starp desmit komandām.