Šteinbors atzīts par Latvijas gada futbolistu žurnālistu balsojumā

Pāvels Šteinbors, sportazinas.com
Pāvels Šteinbors | Foto: arka.gdynia.pl

Futbola apskatnieku Ilvara Koscinkeviča un Edmunda Novicka iedibinātajā Latvijas sporta žurnālistu un apskatnieku balsojumā, kura rezultāti publicēti portālā “Sportacentrs.com”, par 2019.gada labāko pašmāju futbolistu atzīts vārtsargs Pāvels Šteinbors.

Šteinbors, kurš balsojumā saņēma 250 punktus, šajā gadā kļuva par Latvijas futbola izlases pirmo vārtsargu, kā arī ir Polijas augstākās līgas kluba Gdiņas “Arka” līderis un neapšaubāms līdzjutēju mīlulis. Viņš 2020.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas ciklā atvairīja 46 sitienus, kas bija trešais labākais rezultāts starp vārtsargiem.

Tikmēr 215 punktus saņēma aizsargs , kura gūtie vārti atnesa Latvijai vienīgo uzvaru Eiropas čempionāta kvalifikācijas ciklā. Limbažnieks ir viens no Šveices augstākās līgas kluba Neišateles “Xamax” aizsardzības balstiem un šogad ar gūtiem vārtiem sekmēja tā palikšanu superlīgā.

Savukārt trešo vietu ar 154 punktiem ieņēma aizsargs , kurš kļuvis par Ukrainas bronzas medaļnieces “Oleksandriya” pamatsastāva aizsargu un no zvana līdz zvanam aizvadīja sešas spēles UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā.

Balsojumā aiz pirmā trijnieka palicis uzbrucējs Roberts Uldriķis, piekto vietu ieņēma aizsargs Vitālijs Maksimenko, bet pirmo sešinieku noslēdza pussargs Vladimirs Kamešs. Aptaujā piedalījās 45 mediju pārstāvji, kuri savos sešiniekos iekļāva kopā 23 futbolistus.

“Sportazinas.com” redakcijas balsojumā pirmo vietu ieņēma Ošs, viņam sekoja Šteinbors, bet trešajā pozīcijā mēs ierindojām Dubru. Tālāk sekoja Uldriķis, Maksimenko un Kamešs.

Pērn aptaujā par labāko tika atzīts Dāvis Ikaunieks, kurš šoreiz ar četriem punktiem ieņēma dalītu 17.pozīciju.

Latvijas Futbola federācija (LFF) gada labāko futbolistu plāno paziņot janvārī. Šajā balsojumā piedalīsies LFF Nacionālo izlašu treneru padome, virslīgas komandu galvenie treneri un kapteiņi, biedrība “Latvijas Futbola Virslīga”, “komanda.lv” pirmās līgas A komandu galvenie treneri un kapteiņi, LFF valdes locekļi un LFF pieaicinātie sporta žurnālisti.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par