Šteinbors iekļauts “Arka” visu laiku labāko spēlētāju simboliskajā izlasē

Pāvels Šteinbors, sportazinas.com
Foto: arka.gdynia.pl

Latviešu futbola vārtsargs ticis iekļauts Polijas spēcīgākās līgas komandas Gdiņas “Arka” visu laiku labāko spēlētāju simboliskajā izlasē, informē vienība.

“Arka” par godu kluba 90. gadadienai publicēja visu laiku labāko simbolisko vienpadsmitnieku, kurā vārtsarga pozīcijā vieta atradusies arī Šteinboram. Kopumā uz labāko 11 spēlētāju pozīcijām kandidēja 42 futbolisti, bet tos noteica kluba līdzjutēji.

“Šteinbors starp vārtsargiem uzvarēja pārliecinoši,” rakstīts mājaslapā. “Viņš bija komandas simbols 2017. un 2018. gadā, kad tika izcīnīts Polijas kauss un divreiz Polijas Superkauss.”

Zīmīgi, ka simboliskajā izlasē vieta atradusies tikai trijiem ārzemniekiem – Šteinboram, Gruzijas izlases spēlētājam Lukam Zarandijam un brazīlietim Markusam da Silvam. Pārējie ir vietējie Polijas spēlētāji.

33 gadus vecais latviešu vārtsargs “Arka” komandā spēlē kopš 2016. gada un joprojām ir kluba pamatvārtsargs. Kopumā vienības rindās viņš aizvadījis 101 spēli. Pērn viņš bija tuvu, lai iegūtu arī savu otru Polijas kausu, taču finālā tika piedzīvota neveiksme.

Šteinbors savas karjeras laikā teju vienmēr bijis Latvijas valstsvienības otrais numurs aiz Andra Vaņina muguras, taču šobrīd viņš ir kļuvis par pirmo izvēli nacionālajā izlasē.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par