Šteinbors “Jagiellonia” sastāvā debitē ar neizšķirtu

24/08/2020 21:34
Pāvels Šteinbors

Latvijas futbola izlases vārtsargs Pāvels Šteinbors pirmdien Polijas ekstraklases sezonas pirmajā spēlē laukumā aizvadīja visu spēli mājinieku “Jagiellonia” vārtos, palīdzot klubam nospēlēt neizšķirti ar Krakovas “Wisla”.

“Jagiellonia” spēlēja neizšķirti 1:1 (1:1) ar Krakovas “Wisla”.

25.minūtē mājinieki pēc teicama Maceja Makuševskis tālsitiena izvirzījās vadībā, bet astoņas minūtes vēlāk izlīdzinājumu panāca Jakubs Blaščikovskis. Pēc mērķēta sitiena vārtu labajā stūrī, kam gatavs bija arī Šteinbors, bumba pa ceļam skāra mājinieku aizsargu Blažeju Augustīnu, mainīja lidojuma virzienu un ielidoja vārtu kreisajā stūrī. Šteinbors bija bezspēcīgs.

Jau ziņots, ka citā kārtas spēlē svētdien Kristera Tobera pārstāvētā Gdaņskas “Lechia” Poznaņā pārspēja turienes “Warta” ar 1:0 (0:0).

Tobers savainojuma dēļ nebija iekļauts komandas sastāvā.

Citā mačā Latvijas futbola izlases uzbrucējs Vladislavs Gutkovskis sestdien Polijas ekstraklasē atgriezās ar Čenstohovas “Rakow” komandas zaudējumu sezonas pirmajā spēlē, Belhatovā piekāpjoties “Rakow” ar 1:2 (0:1).

Gutkovskis, kurš ekstraklasē nebija spēlējis kopš 2018.gada maija, maču sāka pamatsastāvā un aizvadīja aktīvu spēli, vairākās epizodēs izceļoties ar pretiniekiem bīstamām darbībām. Mača 22.minūtē Latvijas uzbrucējs tika brīdināts ar dzelteno kartīti, bet nomainīts viņš tika 13 minūtes pirms pamatlaika beigām, kad rezultāts bija 1:1.