Šteinbors kapitulē trīs reizes, Gdiņas “Arka” piedzīvo “sauso” zaudējumu Polijā

10/12/2018 22:14

Vienīgajā Polijas futbola Ekstralīgas mačā šovakar Gdiņas “Arka” ar latviešu vārtsargu Pāvelu Šteinboru sastāvā savā laukumā piedzīvoja sauso zaudējumu pret turnīra tabulā līdzās esošo Krakovas “Cracovia” – 0:3.

Šteinbors pirmos divus vārtus ielaida deviņu minūšu laikā pirmajā puslaikā, vispirms kapitulējot no 11 metru soda sitienu atzīmes, bet vēlāk pēc centrējuma nespējot tvert sāncenšu komandas pussarga Mateuša Vdovjaka sitienu. Trešo reizi Pāvels tika pārspēts jau kompensācijas laika ceturtajā minūtē, kad “Cracovia” spāņu leģionārs Havi Ernandess pretuzbrukumā viegli raidīja bumbu Gdiņas kluba cietoksnī.

“Arka” tādējādi piedzīvoja otro zaudējumu pēc kārtas un Ekstralīgas kopvērtējumā ar 23 punktiem 18 mačos šobrīd atkritusi uz devīto pozīciju, par diviem punktiem apsteidzot šodienas pretinieci “Cracovia”.

Turnīra līdere ar iekrātiem 38 punktiem ir Gdaņskas “Lechia”.

Ekstralīgā pēc 30. spēļu kārtas čempionāts tiks sadalīts divās daļās – čempiontitulu sadalīs pirmās astoņas vietas ieņēmušās komandas, savukārt pārējie astoņi klubi par vietas saglabāšanu spēcīgāko sabiedrībā.