Šteinbors kapitulē vienreiz, taču “Arka” izcīna uzvaru un saglabā vietu Polijas Ekstraklasē

13/05/2019 21:13

Latviešu vārtsarga Pāvela Šteinbora pārstāvētā poļu komanda Gdiņas “Arka” pirmdien izcīnīja uzvaru Polijas Ekstraklases mačā.

“Arka” ar 3:1 (1:1) uzveica Krakovas “Wisla”, izcīnot ceturto uzvaru pēdējos piecos mačos. Šteinbors laukumā pavadīja visu spēli un vienīgos vārtus zaudēja 40. minūtē, kad viesu futbolists Macejs Sliva pēc stūra sitiena savāca latvieša atsisto bumbu un panāca 1:1.

Uzvarētāju rindās šajā spēlē jau piektajā minūtē precīzs bija Adams Deja, bet pēc tam 58. un 70. minūtē ar vārtu guvumiem atzīmējās Marko Vejinovičs. Viņš otros vārtus guva ar 11 metru sitiena palīdzību.

“Arka” vienībai šosezon atlikusi vēl viena spēle Polijas čempionātā, kad 18. maijā tā tiksies ar Igora Tarasova pārstāvēto Vroclavas “Slask”. Ja Šteinbora pārstāvētā vienība ir saglabājusi vietu Ekstraklasē, tad “Slask” vēl cīnās par palikšanu Polijas spēcīgākajā līgā.