Šteinbors nepārspēts uzvarā Polijā

21/09/2020 22:18
Pāvels Šteinbors

Latvijas izlases vārtsarga Pāvela Šteinbora pārstāvētā Belastokas “Jagiellonia” pirmdien izbraukumā izcīnīja uzvaru Polijas virslīgas ceturtās kārtas spēlē, kamēr Čehijas augstākās līgas spēlē Dāvis Ikaunieks nebija komandas pieteikumā “Mlada Boleslav” pirmajā uzvarā sezonā.

Polijas čempionātā Belastokas “Jagiellonia” izbraukumā ar 1:0 (0:0) izcīnīja uzvaru pār 2019.gada valsts čempioni Glivices “Piast”.

Šteinbors spēlēja visu maču un nosargāja savus vārtus “sausā”.

Vienīgos vārtus mača 58.minūtē ar tālsitienu guva Hesus Imass.

37.minūtē gan bumba mājinieku vārtos pabija arī pēc Maceja Makuševska raidījuma ar galvu, taču mirkli iepriekš viesi mājinieku komandas soda laukumā bija pārkāpuši noteikumus.

Pēc četrām spēlēm ar deviņiem punktiem otrajā vietā ir Vladislava Gutkovska pārstāvētā Čenstohovas “Rakow”. Tai ar astoņiem punktiem seko Pāvela Šteinbora pārstāvētā Belastokas “Jagiellonia”, bet astotā ar sešiem punktiem ir Gdaņskas “Lechia” ar savainoto Kristeru Toberu sastāvā.

Čehija

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Dāvis Ikaunieks pirmdien nebija iekļauts “Mlada Boleslav” sastāvā mājās ar 2:0 (1:0) uzvarētā spēlē pret “Jablonec”.

30.minūtē vārtus guva Ondžejs Zahustels, bet pārsvaru 86.minūtē nostiprināja Dominiks Mašeks.

Tā “Mlada Boleslav” bija pirmā uzvara sezonas četrās spēlēs, kas ar trim punktiem turnīra tabulā ļauj ieņemt 14.vietu starp 18 komandām.

Latvijas futbolists izīrēts Mlada Boleslavas komandai līdz 2021.gada 30.jūnijam.