Šteinbors otro reizi karjerā izcīna Polijas Superkausu (VIDEO)

15/07/2018 12:20

Polijas klubā Gdiņas “Arka” veiksmīgi karjeru turpina latviešu vārtsargs Pāvels Šteinbors, kurš savai komandai palīdzējis otro gadu pēc kārtas izcīnīt Polijas Superkausu, “Arkai” finālā ar 3:2 viesos uzveicot Varšavas “Legia”.

Spēles sākums gan viesiem padevās katastrofāls – jau otrajā minūtē bumbu savos vārtos raidīja ukraiņu pussargs Andrijs Bogdanovs. Tomēr “Arka” spēja atspēlēties jau pēc 17 minūtēm, kad 1:1 panāca gruzīns Luka Zarandija.

Uguņošana pirmajā puslaikā nebeidzās, “Legia” luksemburgiešu aizsargam Krisam Filipsam atgūstot vadību priekš savas komandas – 2:1.

Fantastiskās 45 minūtes turpināja iepriecināt skatītājus – to noslēgumā pirmo vārtu “guvējs” Bogdanovs izlaboja savu iepriekšējo kļūdu, panākot 2:2, kamēr kompensācijas laika trešajā minūtē Mihals Janota izrāva vadību “Arka” komandai – 3:2!

Otrajā puslaikā rezultāts nemainījās, Gdiņas futbolistiem otro reizi divu gadu laikā iegūstot Polijas superkausu.

Šteinbors šajā mačā atvairīja četrus no sešiem “Legia” izdarītajiem sitieniem pa viņa vārtiem.