Šteinbors palīdz “Arka” futbolistiem izcīnīt uzvaru Polijas čempionāta spēlē

06/12/2019 21:58

Latvijas futbola izlases vārtsargs Pāvels Šteinbors piektdien palika nepārspēts Polijas augstākās līgas spēlē un palīdzēja savai komandai Gdiņas “Arka” tikt pie uzvaras.

“Arka” komanda viesos ar rezultātu 1:0 (1:0) pārspēja Kelces “Korona” futbolistus.

Gdiņas komandas līderis Šteinbors, kā ierasts, laukumā pavadīja visas 90 minūtes un vairākas reizes glāba viesus no droša vārtu zaudējuma. Vienīgi vārti tika gūti desmitajā minūtē, kad “Arka” komandā izcēlās Macejs Jankovskis.

Pēc 18 aizvadītām spēlēm “Arka” ar 17 punktiem atrodas 13.vietā.

Pērn par Polijas čempioni tika kronēta Glivices “Piast” vienība, bet Šteinbora pārstāvētā “Arka” cīnījās par palikšanu augstākajā līgā.

Pēc pirmajā posmā aizvadītajām 30 spēlēm čempionāts tika sadalīts divās daļās – čempiona titulu sadalīs astoņi vadošie klubi.