Šteinbors un “Arka” cīnās neizšķirti ar Polijas čempionāta līderiem, Ošs piekāpjas Vaņinam Šveicē

30/11/2019 23:03

Latvijas futbola izlases vārtsargs Pāvels Šteinbors sestdien Polijas augstākajā līgā palīdzēja savai komandai Gdiņas “Arka” nospēlēt neizšķirti 17.kārtas spēlē.

“Arka” komanda mājās spēlēja neizšķirti 1:1 (1:0) ar Ščecinas “Pogon”, kas iepriekšējās divās spēlēs svinēja uzvaru.

Šteinbors vārtos nospēlēja visu maču un vairākkārt glāba komandu no vārtu zaudējuma. Latvijas izlases spēlētājs 37.minūtē tvēra Dāvida Steca raidījumu, bet “Arka” futbolists Mihals Nalepa ar gūtiem vārtiem no 11 metru atzīmes par to pateicās vārtu vīram.

Šteinboram gan neizdevās aizvadīt sauso spēli, jo 73.minūtē soda laukumā piespēli saņēma Hūberts Matinija, kurš no tuvas distances bija nekļūdīgs.

Pēc 17 aizvadītām spēlēm “Arka” ar 14 punktiem atrodas 14.vietā, kamēr “Pogon” ir turnīra līdere ar 32 punktiem.

Pērn par Polijas čempioni tika kronēta Glivices “Piast” vienība, bet Šteinbora pārstāvētā “Arka” cīnījās par palikšanu augstākajā līgā.

Pēc pirmajā posmā aizvadītajām 30 spēlēm čempionāts tika sadalīts divās daļās – čempiona titulu sadalīs astoņi vadošie klubi.

Šveice

Latvijas futbola izlases aizsarga Mārča Oša pārstāvētā Neišateles “Xamax” komanda sestdien cieta zaudējumu Šveices superlīgas spēlē pret Andra Vaņina pārstāvēto “Zurich”.

“Xamax” savā laukumā ar rezultātu 0:1 (0:0) piekāpās “Zurich” vienībai.

Ošs laukumā aizvadīja visu spēli, bet Vaņins mačā noraudzījās no rezervistu soliņa.

Vienīgos vārtus spēles 65.minūtē pēc tam, kad bijušā “Ventspils” komandas pussarga Tosina Aijeguna centrējumu bija atvairījis mājinieku vārtsargs, guva Blažs Kramers.

Tikmēr uzbrucēja Roberta Uldriķa pārstāvētā “Sion” mājās ar 2:1 (0:1) atspēlējās pret pastarīti “Thun”. Uldriķis mačam pieteikts nebija.

No latviešu pārstāvētajām komandām “Zurich” ar 27 punktiem 16 mačos ieņem ceturto vietu turnīra tabulā. “Sion” ar 20 punktiem ieņem sesto pozīciju, bet “Xamax” nopelnījusi 12 punktus, ierindojoties devītajā pozīcijā desmit vienību konkurencē.