Šteinbors piedzīvo zaudējumu Polijas čempionātā

03/03/2019 21:18

Latvijas izlases vārtsarga Pāvela Šteinbora pārstāvētā Gdiņas “Arka” svētdien cieta zaudējumu Polijas augstākās līgas mačā.

“Arka” viesos ar 0:1 (0:1) atzina Poznaņas “Lech” pārākumu.

Šteinbors laukumā pavadīja visas 90 minūtes. Vienīgo reizi viņš kapitulēja spēles 39.minūtē, kad precīzs no tuvas distances bija dānis Kristians Gitkjērs.

Jau ziņots, ka Latvijas izlases futbolista Igora Tarasova pārstāvētā Vroclavas “Šlask” piektdien viesos ar rezultātu 0:2 piekāpās Glivices “Piast” futbolistiem.

Polijas čempionāta augstākajā līgā jeb ekstraklasē līdere ar 49 punktiem 23 mačos ir Gdaņskas “Lechia”. Savukārt Gdiņas “Arka” ar 25 punktiem ir 11.vietā, bet Vroclavas “Šlask” ar 24 punktiem atrodas 12.pozīcijā 16 komandu konkurencē.

Kad katra vienība turnīrā būs aizvadījusi pa 30 mačiem, čempionāts tiks sadalīts divās daļās – čempiontitulu sadalīs astoņi vadošie klubi, kamēr pārējie astoņi cīnīsies par vietas saglabāšanu elites divīzijā.