Šteinbors savu cietnoksni nosargā neieņemtu, “Arka” otrā uzvara

22/09/2018 09:49

Otro uzvaru šīssezonas Polijas čempionātā Gdiņas “Arka” komandai palīdzējis izcīnīt tās vārtsargs Pāvels Šteinbors – šoreiz “Arka” ar rezultātu 1:0 pārspēja Poznaņas “Lech” vienību.

Pirmajā puslaikā rezultāts palika nemainīgs, kamēr spēles 76. minūtē vienīgos vārtus guva “Arka” komandas pussargs Mihals Janota, izraujot savai komandai uzvaru ar 1:0. “Lech” šis bija ceturtais zaudējums pēdējās piecās spēlēs.

Vispārīgi pārsvars šajā mačā piederēja “Lech” vienībai, kas kopumā izdarīja 15 sitienus uz pretinieku vārtu pusi. Šteinbors tika galā ar visiem pieciem precīzajiem raidījumiem.

Gdiņas “Arka” ar deviņās spēlēs izcīnītajiem desmit punktiem Polijas čempionāta kopvērtējumā ieņem desmito pozīciju.

Tikmēr Latvijas izlases aizsarga Igora Tarasova pārstāvētā priekšpēdējā vietā esošā Vroclavas “Slask” šodien savā laukumā uzņems Glivices “Piast”.