Štelmahers un viņa palīgi tiek pie jauniem līgumiem ar “Kalev”/”Cramo”

22/06/2021 15:02

Latvijas basketbola treneris Roberts Štelmahers pagarinājis līgumu ar Igaunijas klubu Tallinas “Kalev”/”Cramo”, kur arī nākamajā sezonā viņš būs galvenais treneris. Tāpat pie jauniem līgumiem tikuši arī viņa asistenti Akselis Vairogs un Indreks Reinboks, pavēstījusi komanda.

View this post on Instagram

 

A post shared by BC Kalev/Cramo (@kalevcramo)

Aizvadītajā sezonā “Kalev”/”Cramo” ar Štelmaheru un Vairogu pie kluba stūres, kā arī Jāni Kaufmani laukumā Igaunijas čempionāta finālsērijā ar 3-1 pieveica “Parnu Sadam”, Tallinas klubam izcīnot trešo trofeju šosezon pēc uzvaras “Pafbet” Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas (LIBL) čempionātā un Igaunijas kausa izcīņā. Štelmahera ieguldījums komandas panākumos novērtēts ar Igaunijas čempionāta labākā trenera nosaukuma piešķiršanu.

“Kluba iekšienē priecājamies, ka treneri piekrituši ar mums sastrādāties vēl vienu gadu. Sadarbība līdz šim bijusi ļoti laba, tāpēc neredzējām iemeslu to neturpināt,” klubs citē menedžera Ramo Kaska teikto. “Lai arī aizvadītajā sezonā mūs skāra grūtības, treneri ieguldījuši lielu darbu spēlētāju attīstībā.” Tikmēr Štelmahers norādīja, ka viņam patīk strādāt Tallinā. Viņš pauda apņēmību atkārtot šosezon iespēto, taču svarīgi būšot komandā pulcēt talantīgus Igaunijas spēlētājus, kā arī spējīgus leģionārus. “Vēlos labi aizvadīt arī trešo sezonu pēc kārtas, tādējādi demonstrējot kluba kvalitāti. Vēlos pateikties komandai par iespēju pagarināt līgumu. Man patīk šī organizācija, tāpēc ceru, ka kopā spēsim iepriecināt fanus,” norādīja Štelmahers.

Komandas paziņojumā teikts, ka tuvākajā laikā sāksies spēlētāju meklēšana. Sākotnēji līgumi tiks parakstīti ar Igaunijas basketbolistiem, bet paralēli arī tiks meklēti leģionāri. Arī pirms pagājušās sezonas “Kalev”/”Cramo” ar visiem trim treneriem parakstīja viena gada līgumu.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Mareks Mejeris
01/08/2021 21:01

Latvijas vīriešu izlase rezultatīvā mačā Valmierā apspēlē Slovākiju

Latvijas vīriešu basketbola izlase šodien Valmierā pārbaudes spēlē uzvarēja Slovākiju. Spēle Vidzemes Olimpiskajā centrā beidzās ar rezultātu 91:84 (21:20, 29:19, 21:27, 20:18). Latvijas izlasē rezultatīvākais bija Rihards Lomažs, kurš guva…