Stemkoss atzīmējas ar “hat-trick” un gūst 700. karjeras punktu (VIDEO)

11/12/2018 09:19

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) aizvadītajā naktī norisinājās četras spēles. Ar trīs vārtu guvumiem Tampabejas “Lightning” uzvaru ar 6:3 pār Ņujorkas “Rangers” kaldināja uzbrucējs Stīvens Stemkoss, kurš šajā spēlē guva savu 700. karjeras rezultativitātes punktu.

Pirmos vārtus Tampas kapteinis Stemkoss spēlē guva pirmajā periodā, kad ar “one-timer” metienu izcēlās vairākuma izspēlē. Līdzīgus vārtus uzbrucējs guva otrajā trešdaļā, kad vairākumā saņēma ripu un bez apstrādāšanas raidīja to Henrika Lundkvista sargātajos vārtos. Ar šo vārtu guvumu Stemkoss nopelnīja savu 700. karjeras rezultativitātes punktu, bet “hat-trick” nokārtoja trešajā periodā, atkal spēcīgi raidot ripu vārtos bez apstādināšanas.

Stemkosam pēc uzvaras ir 701 rezultativitātes punkts – 363 vārtu guvumi un 338 piespēles. To kanādietis ir iespējis 696 spēlēs.

Informācija tiek papildināta…

Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta pirmdienas spēļu rezultāti:

Ņujorkas “Islanders” – Pitsburgas “Penguins” 1:2 (0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 0:1) – pēcspēles metienu sērijā;

Detroitas “Red Wings” – Losandželosas “Kings” 3:1 (1:0, 2:0, 0:1);

Tampabejas “Lightning” – Ņujorkas “Rangers” 6:3 (1:2, 2:0, 3:1);

Sanhosē “Sharks” – Ņūdžersijas “Devils” 5:2 (2:1, 2:1, 1:0).