Stenlija kausa finālistes “Canadiens” ĢM varētu atstāt komandu pēc nākamās sezonas

11/07/2021 14:39

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Monreālas “Canadiens” ģenerālmenedžeris Marks Berževens varētu atstāt savu amatu pēc līguma beigām, ziņo “Sportsnet” insaideris Eliots Fridmans.

Starp visām 16 Stenlija kausa dalībniecēm “Canadiens” pamatturnīrā sakrāja vismazāko punktu skaitu – 59. Izslēgšanas turnīrā Monreālas klubs gan pārsteidza daudzus – pirmajā kārtā atspēlējās no 1-3 sērijā pret Toronto “Maple Leafs”, otrajā pieveica Vinipegas “Jets” ar 4-0, bet trešajā – Vegasas “Golden Knights” ar 4-2. “Canadiens” iekļuva Stenlija kausa finālā, kurā gan atzina Tampabejas “Lightning” pārākumu ar 1-4.

Par vienu no panākuma autoriem pelnīti tiek uzskatīts Monreālas vienības ĢM Berževens, kurš šo amatu ieņem kopš 2012. gada. “Mans līgums ir spēkā vēl uz vienu gadu, un es to atstrādāšu. Pēdējie 16 mēneši man bija ļoti sarežģīti, tieši psiholoģiski,” vienā no intervijām pieminēja pats Berževens.

“Līdz pamatturnīra beigām bija daudz iemeslu domāt, ka kluba īpašnieks bija Berževena pusē un piedāvāja viņam pagarināt līgumu. Bet viens avots brīdināja, ka jābūt uzmanīgiem. Viņš teica, ka Berževens pārdedzis un, iespējams, nevēlas palikt šajā amatā. Arī paša ĢM komentāri to netieši apstiprina. Vēl viena sezona dos visiem iespēju nedaudz atpūsties, bet neizskatās, ka saspringta gaisotne ap Monreālu varētu mainīties,” uzrakstīja Fridmans.

 

 

 

Pieslēgties

Dienas fokusā

Artis Ate
17/09/2021 09:48

“VEF Rīga” kapteinis Ate: Iepriekšējā sezonā atmosfēra ģērbtuvē bija fantastiska, arī šogad uz to strādāsim

Latvijas basketbola kluba “VEF Rīga” kapteinis Artis Ate sarunā ar “Sportazinas.com” dalījies ar pirmajiem iespaidiem par gaidāmās sezonas komandas sastāvu, atskatījies uz pārbaudes spēļu rezultātiem, kā arī atklājis sezonas mērķus….