Stenlija kausa ieguvējs: Valda uzskats, ka KHL spēlē gudrāku hokeju nekā AHL. Varu to apstrīdēt..

Sergejs Briļins
Sergejs Briļins | Foto: Brian Bahr/Getty Images/NHLI

Bijušais Nacionālās hokeja līgas () kluba Ņūdžersijas “Devils” krievu uzbrucējs un trīskārtējais Stenlija kausa ieguvējs Sergejs Brilins salīdzinājis Kontinentālās hokeja līgas () un Amerikas hokeja līgas (AHL) līmeni.

“Bieži dzirdu krievu spēlētāju viedokļus, ka AHL hokeja kvalitātes ziņā ir daudz zemāka par KHL,” atklāja Briļins. “Taču parasti par AHL slikti runā tie puiši, kuriem tur nav veicies.”

Pēc hokejista karjeras beigām 2012.gadā, trīskārtējais Stenlija kausa ieguvējs uzsāka savas trenera gaitas un nu pēdējās trīs sezonas pilda trenera asistenta pienākumus AHL Ņūdžersijas “Devils” fārmklubā Binhemtonas “Devils”.

“Es nevaru spriest par citām mūsu līgas komandām, taču mēs [Binhemtonas “Devils”] nepiekopjam “skrien un met” spēles stilu,” atklāja bijušais hokejists. “Tiek uzskatīts, ka KHL komandas spēlē gudrāku hokeju. Es varu to apstrīdēt. Tagad diezgan aktīvi sekoju notiekošajam KHL čempionātā un, godīgi sakot, īpašas atšķirību neredzu. AHL tāpat kā KHL – spēles ir saspringtas ar lielu divcīņu skaitu.

37 gadus vecais Briļins NHL aizvadījis 13 sezonas, trīsreiz izcīnot Stenlija kausu Ņūdžersijas “Devils” komandas sastāvā – 1995., 2000. un 2003. gadā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par