Stērlings vēlas jaunu līgumu ar “City” un 100 tūkstošus mārciņu lielu algas pielikumu

Rahīms Stērlings, sportazinas.com
Rahīms Stērlings Foto: EPL

Anglijas Premjerlīgas čempiones Mančestras “City” uzbrūkošā pussarga Rahīma Sterlinga pārstāvji jau tuvākajās dienās uzsāks sarunas ar klubu par jauna sadarbības līguma noslēgšanu.

23 gadus vecā angļa esošā vienošanās ar “City” paredz sadarbību līdz pat 2019./2010. gada sezonas beigām, tomēr Stērlings jau šobrīd vēlas ar klubu noslēgt jaunu kontraktu, kas paredzētu ievērojamu algas pieaugumu.

Kā ziņo The Times, Rahīms jaunā līguma ietvaros no “City” pieprasīs palielināt iknedēļas atalgojumu par veseliem 100 tūkstošiem britu mārciņu (112 tūkstoši eiro), tādējādi futbolista nedēļas algai pieaugot no 175 līdz 275 tūkstošiem (308 tūkstoši eiro).

“Pilsētnieku” sastāvā šobrīd vislabāk apmaksātais spēlētājs ir beļģis Kevins De Breine, kura nedēļas atalgojumu sastāda 250 tūkstoši mārciņu (280 tūkstoši eiro), taču šī summa var pieaugt līdz pat 342 tūkstošiem, ieskaitot dažādus bonusus par futbolista zīmola pārdošanas ienākumiem.

Vislabāk apmaksātais futbolists Anglijas Premjerlīgā šobrīd ir otra Mančestras granda “United” čīliešu uzbrucējs Aleksiss Sančess, kurš par nedēļas darbu saņem 391 tūkstoti eiro. Viņam seko “Tottenham Hotspur” līderis Harijs Keins un “Arsenal” pārstāvis Mesuts Ezils (katram pa 336 tūkstošiem eiro) un komandas biedrs “sarkano velnu” rindās Pols Pogbā (325 tūkstoši eiro).

Stērlings uz “City” no “Liverpool” pārcēlās 2015. gada vasarā, Mančestras grandam par talantīgo spēlētāju samaksājot aptuveni 70 miljonus eiro. Savu statistiski produktīvāko sezonu Rahīms aizvadīja pērn, ar 18 vārtu guvumiem un 15 rezultatīvām piespēlēm palīdzot “City” triumfēt Premjerlīgā. Jauno sezonu Jamaikas galvaspilsētā Kingstonā dzimušais spēlētājs iesācis ar trīs spēlēs gūtiem diviem vārtiem.

Anglijas izlases sastāvā Stērlinga kontā 44 mači un divi precīzi raidījumi.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par