Stipičs: Domāju, ka visa Latvija vēlējās, lai iegūstam šo titulu

20/10/2022 09:09
Nokopēts
Tomislavs Stipičs

Pirmais tituls profesionālajā futbolā ir kā pirmā mīlestība – to nekad neaizmirst -, pēc uzvaras Latvijas kausa izcīņā atzina “Auda” komandas galvenais treneris Tomislavs Stipičs.

Jau ziņots, ka “Audas” futbolisti ceturtdien “Skonto” stadionā uzvarēja Latvijas kausa izcīņā, finālspēlē ar rezultātu 1:0 pārspējot RFS vienību. “Šis ir mans pirmais tituls. Tas ir gluži kā pirmā mīlestība – to nekad neaizmirst. Kad ieradāmies šeit februāri, visu sākām no nulles. Domāju, ka šis stāsts ir īpašs ne tikai Latvijā, bet arī visā Eiropā,” sarunā ar aģentūru LETA stāstīja Stipičs.

“Audas” stūrmanis saviem spēlētājiem norādījis – ja viņi sekos trenera norādēm, tad uzvara šajā turnīrā neizpaliks. “Mums bija kvalitātes, lai to paveiktu, un, galu galā, tās ir tikai četras spēles jeb 360 minūtes pamatlaika. Pirms pirmās spēles ar “Daugavpili” teicu, ka ir jāuzvar šajā turnīrā, jācenšas progresēt ar katru dienu, lai mēs kā klubs kļūtu labāks. Titulus izcīna komandas, un komanda ir šīs mača vērtīgākais spēlētājs,” uzsvēra horvātu speciālists.

“Gribējām spēlēt “oldskūlīgu” futbolu, gluži kā RFS to dara UEFA Konferences līgā. Nedevām viņiem daudz iespēju, un, ja būtu realizējuši 11 metru soda sitienu, būtu guvuši vēl vairāk vārtu,” atzīmēja Stipičs. “Audai” šī bija vienīgā atlikusī iespēja izcīnīt ceļazīmi uz nākamās sezonas Eirokausiem, jo virslīgas turnīrā komanda vairs nevarēja iekļūt pirmajā četriniekā.

“Līdzšinējā sezonā esam ļoti daudz paveikuši. Esam demonstrējuši atraktīvu futbolu, esam atņēmuši punktus četrām lielajām komandām. Tagad esam tajā četriniekā un viena no tām komandā nākamajā sezonā nespēlēs Eirokausos. Izbaudījām šo spēli un, domāju, ka visa Latvija vēlējās, lai iegūstam šo titulu. Esmu ļoti pateicīgs visiem, kas šajā sezonā vilkuši zaļi-melnos kreklus,” stāstīja Stipičs.

Stipičs arī uzsvēra, ka uzvara Latvijas kausā ir neticams stāsts, taču pats atteicās prognozēt, vai nākamajā gadā šis stāsts turpināsies ar viņu galvenā trenera amatā. “Man līgums beidzas decembrī un nezinu vēl, ko kluba vadība domā. Futbols ir ļoti neparedzama profesija un cenšos to izbaudīt. Varbūt man pavērsies citas iespējas. Redzēs, ko vēlēsies klubs vai ko vēlēsies mana dvēsele,” atzina Stipičs.

Latvijas kausa izcīņas vēsturē kopš 1936.gada pie prestižās trofejas tikušas 39 dažādas klubu komandas, bet kopš valsts neatkarības atgūšanas kausu virs galvas cēlušas 13 dažādas vienības.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
1.94
4.24
3.71
2.33
4.13
2.86
1.51
4.1
6
2.3
3.5
2.95
2.4
3.3
2.9
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām