“Stipro skrējiens” šogad norisināsies divas dienas

03/02/2017 12:47

Sākas pieteikšanās tautas sporta notikumam “Stipro skrējiens”, kas šogad notiks 27.maijā un 28.maijā atpūtas un sporta bāzē “Zelta Zirgs”, Ķegumā, informēja pasākuma pārstāve Elīna Gārbena.

Pēc viņas paustā, tā kā paredzēti septiņi atsevišķi starti, “Stipro skrējiens” pirmo reizi notiks divas dienas. Šāds norises koncepts izvēlēts, lai organizatori spētu dalībniekus kvalitatīvāk apkalpot trasē, radītu lielākas pauzes starp skrējieniem, tādējādi samazinot rindas pie šķēršļiem.

Gārbena norādīja, ka tradicionālā “Stipro skrējiena” distance ir deviņus kilometrus gara, kā arī būs Elites grupas skrējiens, kas ir 12 kilometrus garš. Elites grupas skrējiens piemērots cilvēkiem ar augstu fizisko sagatavotību, profesionāliem sportistiem vai tiem, kuriem svarīgi uzrādīt labu rezultātu.

“Ņemot vērā, ka visu fiziskās spējas nav vienlīdzīgas, bet vēlme piedalīties palielinās, “Stipro skrējiena” rīkotāji parūpējušies par jaunu distanci – Izlūku skrējiens. Piecu kilometru garajā trasē komfortabli jutīsies ikviens, kurš līdz šim nav bijis pārliecināts par dalību “Stipro skrējienā”, bet ir pienācis īstais brīdis, lai pārbaudītu savus spēkus,” pauda Gārbena.

Tāpat trešo gadu notiks “Mazo Stipro skrējiens” – īpaši bērniem no viena līdz 12 gadiem paredzēta trase, kas ietver dažādus interesantus šķēršļus, pār kuriem jārāpjas, zem kuriem jālien un jākāpj pāri. Bez maksas ikvienam būs pieejams pasākums “Mazā stiprinieka piedzīvojumi”, kas piedāvās sešas sportiskas un izglītojošas aktivitātes.

“Stipro skrējiena” organizatori šogad plāno mainīt trases konfigurāciju, vairāk rūpēsies par šķēršļu un citu pārbaudījumu daudzveidību, piemēram, atsevišķas trases daļas padarot interesantākas ar papildus uzdevumiem. Skrējieni notiks pa mototrasi, purvainu apvidu un smilšainu augsni, pa kalniem un pa lejām, kā arī pa dziļākām un seklākām ūdens bedrēm.

Apmeklētājiem un dalībniekiem divu dienu laikā būs pieejamas arī dažādas citas papildus aktivitātes, spēka sporta sacensības un papildus izklaides iespējas. Abas dienas uz skatuves uzstāsies dīdžejs ar muzikālajām performancēm, bet 27.maija vakarā norisināsies Latvijā populāru grupu priekšnesumi.

Komentāri - 1

  • martins
    27/02/2018 13:30

    Viņu mājaslapā pieejamā informācija –
    “Šogad 5. maijā atpūtas un sporta kompleksā “Zelta Zirgs”, Ķegumā, risināsies “Stipro skrējiens”, kas Latvijā notiks jau desmito gadu pēc kārtas”

Pieslēgties

Dienas fokusā

Jānis Jaks
15/10/2021 19:24

Jakam desmitais punkts, Bukarta vārti neglābj “Admiral” no zaudējuma

Šovakar latviešu aizsarga Jāņa Jaka pārstāvētā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība “Sochi” ar 2:4 zaudēja Čeļabinskas “Traktor”. Lai arī Soču komanda jau sestajā minūtē nonāca iedzinējos pēc Tomaša Hikas vārtu…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…