Stīvens A. Smits par Ērvinga situāciju: Esmu NBA reportieris 25 gadus, bet šis ir stulbākais nonsenss, kādu esmu redzējis

13/10/2021 20:43

Medija ESPN slavenais žurnālists Stīvens A. Smits skarbi komentējis Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Bruklinas “Nets” spēlētāja Kairija Ērvinga situāciju, sakot, ka viņa profesionālās darbības pieredzē šis ir “stulbākais nonsenss”, kādu viņš jebkad ir redzējis.

Jau ziņots, ka Ērvings atteicies no Covid-19 vakcīnas, bet Ņujorkas likumi neļauj nevakcinētiem cilvēkiem piedalīties iekštelpu sporta aktivitātēs, kas viņam liedz trenēties un aizvadīt spēles Bruklinā. “Nets” vadība paziņojusi, ka Ērvings netiek pieņemts klubā kā “pusslodzes darbinieks”, tādēļ viņš nepiedalīsies nekādās komandas aktivitātēs līdz nesaņems vakcīnu.

Smits pamatīgi kritizējis Ērvingu. “Situācija var būt vēl sliktāka nekā mēs iepriekš bijām iedomājušies. Esmu bijis ļoti uzmanīgs, jo vienmēr esmu centies fokusēties uz to, ko spēlētājs dara, nevis, kas viņš ir, jo mēs visi pieļaujam kļūdas. Tomēr es NBA apskatu jau 25 gadus, un šis ir stulbākais nonsenss, kādu esmu redzējis. Vienkārši pilnīgs stulbums!”

“Šai komandai ir cerības izcīnīt titulu,” turpināja apskatnieks. “Tavi komandas biedri ir Kevins Durants un Džeimss Hārdens, bet tu vēlies atteikties no tā, jo gribi būt to cilvēku “balss”, kuri pēc tavām domām netiek ņemti vērā? Tiešām, Kairij Ērving? Tu vēlies pazust no basketbola? Kurš būs ieinteresēts tevī klausīties, ja neesi pat spējīgs pierādīt, ka tev var uzticēties tiešajos darba pienākumos? Tas ir darbs, kuru tu esi izvēlējies darīt! Tu izvēlējies doties uz NBA draftu un spēlēt basketbolu, tu izvēlējies parakstīt līgumu ar “Nets” un tu aicināji Durantu un Hārdenu apvienoties ar tevi vienā komandā, bet tagad tu to visu pamet savu principu dēļ?”

“Es viņu nesaukšu par stulbu, jo domāju, ka Kairijs ir inteliģents cilvēks, kura sirds ir pareizajā vietā,” pauda Smits, kurš uzskata, ka Ērvings šobrīd grauj savu reputāciju. “Taču tagad rodas iespaids, ka viņam nevar uzticēties un, lai arī esmu pārliecināts, ka viņš tāds nav, bet Ērvings izskatās pēc pilnīga muļķa.”

Sociālajā tīklā “Twitter” kādreizējais “Nets” apskatnieks Entonijs Pučio paudis viedokli, ka Ērvinga darbības neatbilst viņa nodomiem. Proti, ka basketbolists vēlas uzrunāt tos “kuri netiek sadzirdēti”, taču tajā pašā laikā viņš par savām idejām un vēlmēm nav runājis publiski, savus nodomus paužot caur žurnālistiem, kas veicina neko citu kā tikai drāmu ap viņu.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Rihards Lomažs
28/10/2021 21:54

Lomažs par īsziņām no Pārkera, “čakarēšanu” Francijā un Turcijas naudu

Latviešu basketbolists Rihards Lomažs sarunā ar Valdi Valteru pastāstīja par savu Eirolīgas pieredzi Francijas klubā Vilērbānas ASVEL, komunikāciju ar komandas prezidentu, NBA leģendu Toniju Pārkeru, kā arī par finansiāliem apsvērumiem,…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…