Stīvenss organizēja tikšanos ar “Celtics” līderiem pēc konflikta ģērbtuvē

Markuss Smārts, sportazinas.com
Markuss Smārts | Foto: AP Photo/Winslow Townson

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Bostonas “Celtics” galvenais treneris Breds Stīvenss ceturtdien vēlu vakarā organizēja tikšanos ar komandas spēlētājiem, lai apspriestu situāciju un atrastu veidu, kā atrisināt vienības problēmas.

Jau ziņots, ka aizvadītajā naktī “Celtics” ar 101:106 zaudēja Maiami “Heat” Austrumu konferences finālā un nonāca iedzinējos sērijā ar 0-2. Kā ziņo “The Athletic”, spēles laikā skaidroja attiecības ar Bostonas treneriem, savukārt pēc spēles viņš bija ļoti emocionāls ģērbtuvē. Spēlētājs apvainoja savus komandas biedrus, norādot, ka visiem jāuzņemas atbildība par šo zaudējumu.

Atbildi parādā nepalika , kurš aicināja spēlēt kolektīvi, nevis individuāli. Tāpat tiek vēstīts, ka konflikta laikā gaisā lidoja vairāki priekšmeti, un ka abi spēlētāji bija tuvu kautiņam. Vēlāk emocijas norimās un Smarts ar Braunu attiecības atkal ir labas.

Tikmēr ESPN apskatnieks Adriāns Vodžnarovskis savā “Twitter” profilā raksta, ka Stīvenss organizēja tikšanos ar Smartu, Braunu, Kembu Vokeru un Džeisonu Teitumu, lai apspriestu situāciju.

Sērijas starp “Heat” un “Celtics” trešā spēle norisināsies naktī uz 20. septembri plkst. 3:30 pēc Latvijas laika.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par