Stīvs Kers: Kazinss komandā paliks vienu gadu, viņš to zina

03/11/2018 20:45

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Goldensteitas “Warriors” ģenerālmenedžeris Gregs Maierss komentējis iespējamo vienības uzbrucēja Demarkusa Kazinsa atgriešanos laukumā.

“Visas iespējas ir atvērtas [Lai Kazinss atgrieztos laukumā – aut. piez.]. Ja man pirms gada kāds pateiktu, ka mūsu spēlētāju lokā būs Kazinss, tad es teiktu: “Tas nav iespējams!”,” izteicās Maierss.

Viņš turpināja: “Prognozes par to, kā izvērtīsies visa sezona ir liekas, jo to visu vienkārši nevar zināt. Nevar zināt, kas notiks 2019. gada 1. jūlijā. Ja Kazinss vēlas atgriezties laukumā, viņš to var darīt!”

Savukārt “Warriors” galvenais treneris Stīvs Kers izteicies šādi: “Kazinss komandā paliks vienu gadu, viņš to zina. Mums nebūs naudas, lai parakstītu ar viņu līgumu arī uz nākamo sezonu, tāpēc mēs palīdzēsim viņam izcīnīt titulu ar mums un pēc tam parakstīt ļoti izdevīgu līgumu kaut kur citur.”

Kā zināms, Kazinss ar “Warriors” šovasar noslēdza viena gada līgumu par 5,3 miljoniem ASV dolāru, kas tāda kalibra spēlētājam – pērn vidēji 25,2 punkti un 12,9 atlēkošās bumbas, kā arī 5,4 rezultatīvas piespēles – skatoties no līgā valdošās algu politikas skatu punkta, ir mazs atalgojums.

Kazinss joprojām atlabst pēc janvārī piedzīvotā Ahileja cīpslas savainojuma.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
27/09/2021 22:17

Kids vēlas, lai Porziņģis būtu “basketbola spēlētājs”, nevis tikai trīspunktu metējs

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas “Mavericks” galvenais treneris Džeisons Kids vēlas, lai Kristaps Porziņģis nebūtu tikai trīspunktu metējs, bet gan daudzpusīgs spēlētājs, šodien NBA komandu mediju dienā atklāja speciālists….