Stokholma veiksmi neatnes, “Sabres” piektais zaudējums pēc kārtas

09/11/2019 23:10

Latviešu hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Bufalo “Sabres” piedzīvoja piekto neveiksmi pēc kārtas, Stokholmā zaudējot Tampabejas “Lightning” ar 3:5.

Pirmo “Global Series” spēli komandas aizvadīja vakar, kad “Sabres” zaudēja vien minimāli – 2:3. Šodien mača sākums sanāca cerīgs, jo pirmā perioda vidū Bufalo uzbrucējs Sems Reinhārts atklāja rezultātu, gūstot savus astotos vārtus jaunajā sezonā. Trešdaļas beigās rezultāts bija neizšķirts, kad vairākumu realizēja Patriks Marūns.

Otrā perioda sākumā vietējo līdzjutēju mīlulis Viktors Hedmans vairākumā izvirzīja “Lightning” vadībā, bet Pets Marūns palielināja komandas pārsvaru līdz 1:3. Pēdējo 20 minūšu laikā skatītāji ieraudzīja vēl četrus vārtu guvumus. “Sabres” uzbrucējs Viktors Olofsons samazināja deficītu līdz 2:3, Janijs Gurdē un Metjū Džozefs panāca komfortablu 2:5, bet 38 sekundes pirms sirēnas precīzs bija arī Bufalo kapteinis Džeks Aikels, kurš atzīmējās astoto reizi jaunajā sezonā.

Zemgum Girgensonam šovakar visai pieticīgs spēles laiks – 8:59 minūtes. Uzbrucējs nemeta pa vārtiem, bet mača laikā pielietoja trīs spēka paņēmienus. Latvietim 17 spēlēs šajā sezona izdevies gūt vienus vārtus, kā arī izdarīt trīs rezultatīvas piespēles. Tāpat viņš iekrājis negatīvu lietderības koeficientu -4.

“Sabres” veiksmīgi sāka sezonu, taču tās turpinājums vairs nav tik labs, jo pēdējos piecos mačos komanda piedzīvojusi piecus zaudējumus. Ar deviņām uzvarām 17 spēlēs Bufalo ieņem trešo vietu Atlantijas divīzijā, taču jau tuvākajos mačos vienība var izkrist no “play-off” zonas.