Štolcermanis “F4 UAE” posmā kāpj uz pjedestāla un piedzīvo avāriju

18/02/2024 14:33
Nokopēts
Tomass Štolcermanis

Latvijas autosportists Tomass Štolcermanis svētdien Dubaijā ieņēma otro vietu “F4 UAE” čempionāta piektā posma otrajā braucienā, taču trešajā braucienā viņš jau otrajā aplī piedzīvoja sadursmi, neturpinot sacīksti.

Otrajā braucienā uzvaru svinēja spānis Enco Delinī (“R-ACE GP”), kuram Štolcermanis (“Prema”) piekāpās 1,081 sekundi, bet labāko trijnieku noslēdza Lielbritānijas sportists Dīgens Fērklafs (“Hitech GP”).

Noslēdzošajā posma braucienā Latvijas autosportists startēja no 13.pozīcija un otrajā aplī piedzīvoja sadursmi ar Francijas pārstāvi Rafaelu Naraku, pamatīgi ciešot Štolcermaņa vadītajam auto. Īsi pēc tam notikuma vietā ieradās mediķi, taču abi sadursmē iesaistītie sportisti nebija cietuši. Trešajā braucienā uzvaru izcīnīja Štolcermaņa komandas biedrs mājinieks Rašids Al Dhaheri.

Pirms nedēļas ceturtā posma sacensībās AAE pilsētā Abū Dabī Štolcermanis pirmajā braucienā ieņēma 25.vietu, otrajā finišēja 16.vietā, bet trešajā braucienā izstājās.

Štolcermanis 2024.gadā “Prema” vienības sastāvā startēs arī Itālijas “Formula 4” (F4) un “Euro 4” čempionātos. Štolcermanis novembrī “Prema” sastāvā debitēja pie F4 stūres, savās pirmajās sacensībās tiekot uz goda pjedestāla Dienvidaustrumāzijas čempionāta trešā posmā.Pēc šī sasnieguma itāļu komanda uzaicināja latviešu autosportistu februārī piedalīties “F4 UAE” čempionāta noslēdzošajos divos posmos.

Itālijas F4 čempionāts sāksies maijā un ir uzskatāms par prestižākajām F4 sacensībām, bet “Euro 4” čempionāts notiks otro gadu pēc kārtas, un tā pirmais posms ir paredzēts jūnijā. Štolcermanis pēdējo gadu laikā divas reizes ir piedalījies “Ferrari Driver Academy” nometnēs.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
2.45
3.5
2.75
1.08
9.75
18.5
1.42
4.2
6
2.85
4.1
2.05
2.01
4.43
3.38
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām