Straujiem pavērsieniem pilnā mačā “Blue Jackets” noslēdz NHL sezonu

19/08/2020 22:12
Blue Jackets pret Tampabejas Lighting | Foto: AP/SCANPIX

No Stenlija kausa izcīņas izstājusies Elva Merzļikina un Matīsa Kivlenieka pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Kolumbusas “Blue Jackets”, kas trešdienas agrajā mačā ar 4:5 piekāpās Tampabejas “Lighting”.

Spēles sākums par pozitīvu iznākumu “Blue Jackets” neliecināja – jau pirmajā periodā divus bezatbildes vārtus guva “Lighting” vienība, izceļoties Taileram Džonsonam un Bleikam Koulmenam. Tomēr Kolumbusas vienība, kuras vārtus šodien sargāja soms Jonass Korpisalo, padoties nedomāja, vienus vārtus pirmajā periodā atgūstot komandas kapteinim Nikam Folino.

Arī otrajā periodā “Blue Jackets” spēja iegūto pārsvaru laukumā pārvērst rezultātā, ar vārtu guvumiem izceļoties zviedru duetam, – perioda 10. minūtē vārtus vairākumā guva Kevins Stenlunds, kamēr 20. minūtē Aleksandrs Venbergs.

4:2 trešā perioda pirmajā pusē panāca Olivers Bjorkstrands. Tam sekoja divi Tampabejas vārti – 13. minūtē izcēlās Kevins Šaterniks, un tikai 1 minūti un 38 sekundes līdz trešā perioda beigām rezultātu izlīdzināja Entonijs Cirelli.

Iegūto pārliecību par saviem spēkiem “Lightning” izmantoja arī spēles papildlaikā un ilgi līdz vārtiem jāgaida nebija. Izšķirošo ripu “Blue Jackets” vārtos raidīja Breidens Points.

Šim mačam pieteikts bija arī Matīss Kivlenieks, tomēr laukumā viņš nedevās.