Strautiņa un Jakoviča komanda Itālijas Superkausā cieš otro neveiksmi

01/09/2020 22:54

Latvijas basketbolistu Artūra Strautiņa un Inga Jakoviča pārstāvētā Itālijas komanda Varēzes “Openjobmetis” otrdien Itālijas Superkausa otrajā spēlē piedzīvoja neveiksmi.

“Openjobmetis” A apakšgrupas spēlē viesos ar 88:89 (31:22, 20:25, 22:19, 15:23) zaudēja Brešas “Calcio”.

Abi latvieši spēli sāka komandas starta pieciniekā.

Strautiņš laukumā pavadīja 23 minūtes un sešas sekundes, kuru laikā atzīmējās ar 17 punktiem un sešām rezultatīvām piespēlēm. Basketbolists grozā raidīja trīs no pieciem divpunktu un trīs no sešiem trīspunktu metieniem, kā arī realizēja abus “sodiņus”. Strautiņš bija otrs rezultatīvākais savā komandā.

Tāpat viņa rēķinā arī divas rezultatīvas piespēles un divi izprovocēti noteikumu pārkāpumi, bet “Openjobmetis” ar latvieti laukumā guva par astoņiem punktiem vairāk nekā ielaida, kas bija otrais labākais rādītājs vienībā.

Tikmēr Jakovičs laukumā nospēlēja 18 minūtes un 36 sekundes, sev atvēlētajā laikā izceļoties ar septiņiem punktiem. Latvijas izlases basketbolists grozā raidīja vienu no četriem tālmetieniem, kā arī iemeta četrus no septiņiem soda metieniem. Tāpat viņš izcīnīja divas atlēkušās bumbas, trīsreiz rezultatīvi piespēlēja, nopelnīja četras personīgās piezīmes, bet Varēzes vienība ar Jakoviču laukumā ielaida par pieciem punktiem vairāk nekā iemeta.

Rezultatīvākais Varēzes komandā ar 18 punktiem bija pieredzes bagātais argentīnietis Luiss Skola. Otrā laukuma pusē 16 punkti Endrū Krovfordam, bet Braians Bags pievienoja 15 punktus un četras bumbas zem groziem.

“Openjobmetis” pēc divām aizvadītām spēlēm ar diviem zaudējumiem atrodama A grupas trešajā pozīcijā.

Tāpat otrdien B apakšgrupā spēlē arī Jāņa Blūma pārstāvētā “Reggiana”, kas spēkojas ar Boloņas “Virtus”.

Trešdien laukumā dosies arī Andreja Grazuļa pārstāvētā Triestes “Allianz”.

Itālijas Superkausā piedalās visas 16 komandas, kas šosezon plāno startēt vietējā čempionāta A sērijā. Komandas ir sadalītas četrās grupās, bet pēc grupu turnīra sekos pusfināli, kuriem kvalificēsies katras grupas uzvarētāja.

“Final Four” turnīrs tiks izspēlēts no 18. līdz 20.septembrim.