Strautiņš ar “Unahotels” neiekļūst Itālijas Superkausa izslēgšanas spēlēs

14/09/2021 11:25
Artūrs Strautiņš

Latvijas basketbolista Artūra Strautiņa pārstāvētajai Itālijas A sērijas vienībai Redžo di Emīlijas “Unahotels” pirmdien Venēcijā neizdevās iekļūt Itālijas Superkausa izslēgšanas cīņās. “Unahotels” izbraukumā ar 75:77 (18:16, 21:19, 17:27, 19:15) piekāpās Venēcijas “Umana Reyer”.

Strautiņš laukumā atradās 25 minūtes un guva astoņus punktus, realizējot divus no pieciem divpunktu, vienu no pieciem trīspunktu un vienu no diviem soda metieniem. Tāpat viņa kontā arī četras atlēkušās bumbas, viens bloķēts metiens, trīs piezīmes, četri izprovocēti pārkāpumi pretiniekam un +/- rādītājs +5.

Iepriekš A grupā, kurā spēlēja trīs komandas “Unahotels” mājās piekāpās venēciešiem ar 71:75, kā arī pārspēja Boloņas “Fortitudo” ar 80:67 un 78:66. “Umana Reyer” ar četrām uzvarām tikpat spēlēs ieņēma pirmo vietu un ceturtdaļfinālā sestdien tiksies ar Pezaro “Carpegna Prosciutto”. “Unahotels” ar divām uzvarām un “Fortitudo” bez uzvarām turnīrs jau beidzies. Pusfināli Superkausam plānoti 20.septembrī, bet fināls – 21.septembrī.