Strautiņš gūst desmit punktus, tomēr “UnaHotels” zaudē

16/10/2021 23:49
Artūrs Strautiņš

Latviešu basketbolists Artūrs Strautiņš sestdien guva desmit punktus zaudētā Itālijas A sērijas spēlē, kamēr Andrejs Gražulis iemeta piecus punktus savas komandas neveiksmē. Strautiņa pārstāvētā Redžo Emīlijas “UnaHotels” mājās ar rezultātu 74:78 (18:25, 19:15, 20:21, 17:17) atzina Trento “Dolomiti Energia” pārākumu.

Latviešu basketbolists spēlēja 24 minūtes, kuru laikā grozā raidīja vienu no četriem divpunktu metieniem, vienu no četriem “trejačiem” un piecus no sešiem soda metieniem. Viņš arī izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, vienreiz rezultatīvi piespēlēja, pārtvēra vienu bumbu, pieļāva vienu kļūdu, vienreiz pārkāpa noteikumus, izprovocēja trīs piezīmes un iekrāja 11 efektivitātes koeficienta punktus.

Redžo Emīlijas vienībā ar 17 punktiem rezultatīvākais bija lietuvietis Osvalds Oliševičs.

Tikmēr Gražuļa pārstāvētā Triestes “Allianz” viesos ar rezultātu 79:94 (29:35, 15:22, 22:16, 13:21) piekāpās Boloņas “Virtus Segafredo”. Gražulis 25 minūtēs realizēja vienu no pieciem divpunktu metieniem un vienu no diviem tālmetieniem. Tāpat viņš izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, atdeva divas rezultatīvas piespēles, pieļāva trīs kļūdas, pārtvēra trīs bumbas, trīsreiz pārkāpa noteikumus un sakrāja trīs efektivitātes koeficienta punktus.

Triestes komandā rezultatīvākais ar 21 punktu bija Adrians Benkss.

Abas latviešu pārstāvētās vienības sezonas pirmajās četrās spēlēs tikušas katra pie divām uzvarām.

Pagājušajā sezonā par Itālijas čempioni kļuva Boloņas “Virtus”.