Strautiņu un Jakoviču trenēs Itālijas izlases leģenda

Massimo Buleri
Massimo Buleri | Foto: Twitter/Pallacanestro Varese

Latvijas basketbolistu Artūra Strautiņa un Inga Jakoviča pārstāvēto Itālijas A sērijas komandu Varēzes “Openjobmetis” līdz šīs sezonas beigām vadīs bijušais basketbolists Buleri, ziņo komanda.

Jau ziņots, ka Varēzes “Openjobmetis” sestdien pārtraukusi sadarbību ar savu līdzšinējo treneri Atilio Kaju. Trenera lomu pagaidām komandā pildīs Vinčenco Kavacana.

Otrdien Varēzes komanda atklāja, ka līdz sezonas beigām trenera amatā nolīgts Buleri.

Zīmīgi, ka viņš Varēzes komandā 2017.gadā noslēdza spēlētāja karjeru, bet jau nākamajās divās sezonās ieņēma šīs pašas vienības galvenā trenera asistenta amatu.

Pirmos soļus trenera arodā viņš spēra tieši Kajas paspārnē. Pagājušajā sezonā viņš pievienojās A2 sērijas komandai “Ravenna” un strādāja part trenera asistentu, kā arī tehnisko direktoru.

Klubs ziņo, ka trenera oficiāla prezentēšana notiks trešdien plkst.16 pēc vietējā laika.

Basketbolista karjeras laikā Buleri kopā ar Varēzes komandu laika posmā no 1999. līdz 2005.gadam izcīnīja divus līgas titulus, četrus Itālijas kausus, kā arī divus Itālijas Superkausus. Tāpat viņš šajā laika posmā palīdzēja klubam triumfēt Saportas kausā.

2003. un 2005.gadā viņš tika atzīts par A sērijas vērtīgāko spēlētāju, bet šo pašu godu viņš 2005.gadā ieguva arī Itālijas kausā.

Itālijas izlases rindās viņš laukumā devās 127 spēlēs, kurās kopumā iemeta 1063 punktus. 2004.gadā viņš Itālijas izlases sastāvā Atēnu Olimpiādē izcīnīja sudrabu, bet vēl gadu iepriekš Eiropas čempionātā kaklā kāra bronzas godalgu.

Pirmās spēles Itālijas A sērijā plānotas 27.septembrī, bet pie Varēzes komandas stūres galvenā trenera amatā Buleri debitēs jau ceturtdien, kad vienībai paredzēta spēle Itālijas Superkausā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par