Strautmane atgriežas Austrālijā

02/04/2024 14:26
Nokopēts
Digna Strautmane

Latvijas basketboliste Digna Strautmane atgriezīsies Austrālijas pēc spēka otrās līgas (NBL1) klubā Ringvudas “Hawks”, otrdien klubs paziņoja savā “Fecebook” kontā. Strautmane 2022.gada septembrī kopā ar “Hawks” kļuva par NBL1 vicečempioni.

“Ar prieku paziņojam, ka Strautmane ir parakstījusi līgumu ar Ringvudas “Hawks” komandu par spēlēšanu 2024 gada sezonā,” vēsta klubs.

Strautmane sezonu pavadīja Polijas virslīgas klubā Vroclavas “Sleza”, vidēji spēlē gūstot astoņus punktus, sakrājot piecas atlēkušās bumbas, divas rezultatīvas piespēles, vienu pārtvertu bumbu un 1 bloķētu metienu.

“Nav noslēpums, cik īpaša Strautmane bija 2022.gadā. NBL1 Dienvidu grupas čempione un grupas gada aizsardzības spēlētāja. Viņas spējas mainīt cīņas gaitu pagājušajā sezonā ļoti pietrūka,” basketbolisti slavē treneris Džeremijs O’Tūls, nosaucot latvieti par vienu no nesavtīgākajām spēlētājām, kādu viņš ir redzējis laukumā.

NBL1 Dienvidu grupas spēles “Hawks” uzsāks trešdien, savā laukumā tiekoties ar Kilsaitas “Cobras”.

Austrālijas pēc spēka otrā līga ir sadalīta sešās grupās, Melburnas pievārtē bāzētajai “Hawks” spēlējot Dienvidu grupā.

Strautmane piecus gadus pavadīja Nacionālajā koledžu sporta asociācijā (NCAA), bet profesionālo karjeru Eiropā sāka Mārtiņa Zībarta trenētajā Grieķijas klubā Pirejas “Olympiakos”, taču 2023.gada martā iedzīvojās labā ceļgala priekšējo krustenisko saišu plīsumā.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām