Strautmanei labākā lietderība komandā Spānijas čempionāta pirmajā spēlē

26/09/2021 00:02
Paula Strautmane

Latvijas basketbolistes Paula Strautmane un Karlīne Pilābere sestdien kopā ar “Cadi La Seu” komandu izcīnīja uzvaru Spānijas meistarsacīkšu pirmajā spēlē. Latviešu pārstāvētā vienība izbraukumā ar rezultātu 81:78 (22:24, 14:23, 20:18, 25:13) pārspēja Madrides “Movistar Estudiantes”.

Strautmane 26 minūtēs guva trīs punktus, realizējot savu vienīgo tālmetienu, bet netrāpot divus soda metienus. Viņa arī izcīnīja divas atlēkušās bumbas, atdeva trīs rezultatīvas piespēles, pārtvēra vienu bumbu, pieļāva vienu kļūdu, trīsreiz pārkāpa noteikumus, izprovocēja trīs piezīmes, iekrāja sešus efektivitātes koeficienta punktus un labāko +/- rādītāju komandā (+18).

Pilābere deviņās minūtēs realizēja vienu no diviem divpunktu metieniem, izcīnīja vienu bumbu zem groza, vienreiz rezultatīvi piespēlēja, trīsreiz pārkāpa noteikumus un tika pie negatīva +/- rādītāja (-14). Uzvarētājām ar 22 punktiem rezultatīvākā bija Itari Ečarri. Abas latvietes pirmo reizi karjerā spēlē Spānijas līgā. Strautmane iepriekšējā sezonā pārstāvēja Ungārijas klubu Pēčas “Pecs”, bet Pilābere spēlēja Latvijas vienībā “TTT Rīga”.