Strēlnieka komandas biedrs: Eirolīga un VTB līga plāno turpināt sezonu – tas ir joks…

Maiks Džeimss, sportazinas.com
Maiks Džeimss | Foto: Euroleague

Eiropas basketbola granda Maskavas CSKA aizsargs Maiks Džeimss paudis sašutumu ULEB Eirolīgā un VTB Vienotajā līgā – turnīros, kuros spēlē cita aizsarga Jāņa Strēlnieka pārstāvētā CSKA komanda.

Koronavīrusa Covid-19 dēļ Eirolīgas sezona ir pārtraukta līdz 11. aprīlim, bet VTB Vienotās līgas turnīrs līdz 10. aprīlim.

“Olimpiskās spēles ir atceltas, bet Eirolīga un VTB līga joprojām cer turpināt sezonu,” sociālajā tīklā “Twitter” rakstīja Džeimss. “Tas ir joks. Kā mēs varam aizvadīt Eirolīgas spēles, ja ārzemju spēlētāji nevar ierasties Krievijā pirms 1. maija? Visi gaida 11. aprīli un domā, ka sezona turpināsies, taču tas nenotiks.”

“Cilvēkiem vajadzētu pamosties un būt reāliem,” turpināja Džeimss. “Sezona ir galā! Ir jābeidz noliegt pašsaprotamais un cerams, ka cilvēki kādreiz sāks novērtēt veselību augstāk nekā naudu.”

29 gadus vecais Džeimss, kurš savulaik uzspēlējis arī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA), šajā sezonā Eirolīgā 28 spēlēs iekrāja vidēji 21,1 punktu un 4,3 rezultatīvas piespēles, bet VTB Vienotajā līgā tika pie 17,6 punktiem un 4,4 piespēlēm 18 cīņās.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par