Strēlnieka komandas biedrs kritizē Covid-19 ierobežošanas pasākumus Krievijā

Vils Kleiberns
Vils Kleiberns | Foto: Maskavas CSKA

VTB līgas un ULEB Eirolīgas kluba basketbolists Vils Klaiberns paudis kritiku Krievijas varas iestāžu virzienā, norādot, ka valstī veiktie pasākumi koronavīrusa Covid-19 ierobežošanai ir bezjēdzīgi.

Covid-19 ietekmē tiek pārceltas spēles gan VTB līgā, gan Eirolīgā. Katrā valstī ir savas prasības par ārzemnieku iebraukšanu, tomēr Krievijā tie nav pārdomāti, uzskata Klaiberns. “Esmu pārsteigts – visās valstīs ģimenes locekļiem atļauj atbraukt, bet tikai ne Krievijā. Šeit uzvedas tā, it kā samazina riskus, lai gan visi cilvēki dzīvo kā ierasti un sevi neierobežo. Bet man kaut ko saka par sievu un bērniem.

Vai manas ģimenes atbraukšana pasliktinās situāciju? Šeit pat neprasa izmantot sejas maskas. Komandas atbrauc [uz Krieviju] un dodas atpakaļ katru nedēļu, bet mūsu ģimenes – nē. Kāda no tā ir jēga? Cieš tikai sportisti,” savā “Twitter” kontā uzrakstīja amerikānis, vēlāk gan izdzēšot sevis publicēto tekstu.

Amerikānis pārstāv CSKA kopš 2017. gada. Ar Maskavas klubu viņš 2019. gadā kļuva par Eirolīgas čempionu, savukārt VTB līgā Kleiberns triumfēja pat divas reizes – 2018. un 2019. gadā.

Ar trīs uzvarām četros mačos CSKA ieņem ceturto pozīciju VTB līgā, savukārt Eirolīgā komanda ierindojusies 13. pozīcijā ar divām uzvarām un trīs zaudējumiem.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par