Strēlnieka pārstāvētā “Olympiacos” nosūtīta uz Grieķijas pēc spēka otro līgu

Jānis Strēlnieks, sportazinas.com
www.flickr.com/photos/olympiacosbc

Latvijas izlases saspēles vadītāja Jāņa Strēlnieka pārstāvētā ULEB Eirolīgas vienība Pireju “Olympiacos” oficiāli pārcelta uz Grieķijas pēc spēka otro līgu.

Jau vētījām, ka “Olympiacos” atteicās doties laukumā spēlē pret Patras “Promitheas” komandu, jo to bija paredzēts tiesāt Panagiotim Anasotopoulam, kurš bija viens no trim tiesnešiem, kuri tiesāja Grieķijas kausa pusfinālu starp “Olympiacos” un Atēnu “Panathinaikos”, kā rezultātā Pireju komanda puslaika pārtraukumā tiesnešu nekorekto lēmumu dēļ pameta spēli.

Pēc spēles Olympiacos paziņoja, ka vairs nespēlēs pret Panathinaikos, ja vien spēli nevadīs ārzemju tiesneši. Tāpat klubs izteicās, ka viņi nespēlēs nevienu citu spēli, kuru tiesās kāds no Grieķijas kausa pusfināla spēles tiesnešiem.

“Olympiacos” līgas rezultāti anulēti un komanda nonākusi pēdējā vietā kopvērtējuma tabulā, kas nozīmē automātisku izkrišanu no spēcīgāko sabiedrības.

Saskaņā ar Grieķijas čempionāta noteikumiem, ja komanda boikotē divas Grieķijas augstākās līgas spēles, tā tiek izslēgta no turnīra un pazemināta uz otro līgu.

“Olympiacos” šosezon par savu protestu jau sodīta ar astoņiem punktiem, piedzīvojot ievērojamu kritumu kopvērtējuma tabulā.

Pirejas klubam pieder tiesības uz Jāni Timmu, kurš pašlaik ir izīrēts Krievijas klubam Maskavas “Khimki”. Tikmēr Strēlnieks turpina atkopties no traumas un šosezon laukumā vairs nedosies.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par