Strēlnieka pārstāvētais “Olympiacos” neaizvadīs nākamo maču pret “Panathinaikos”

Deivids Blats, sportazinas.com
Deivids Blats (pa labi) Foto: Olympiacos B.C.

Jāņa Strēlnieka pārstāvētais klubs Pirejas “Olympiacos” paziņojis, ka negrasās aizvadīt 17. martā paredzēto maču savā laukumā pret principiālo sāncensi Atēnu “Panathinaikos”.

Grieķijas basketbola federācija šodien vēstīja, ka abu valsts niknāko pretinieku duelim tikuši nozīmēti trīs vietējie tiesneši, kas mudinājis “Olympiacos” atteikties no šīs spēles aizvadīšanas. Tāpat Pirejas klubs neplāno laist tirdzniecībā biļetes uz šo maču.

Jau vēstīts, ka “Olympiacos” un “Panathinaikos” iepriekšējais savstarpējais duelis 13. februārī valsts kausa izcīņas pusfinālā Atēnās noslēdzās jau pēc nospēlētām 20 minūtēm, jo “Olympiacos”, protestējot pret spēles arbitru darbu, puslaika pārtraukumā izvēlējās maču neturpināt.

Deivida Blata vadītā komanda ne tikai saņēma tehnisko zaudējumu, bet arī zaudēja sešus punktus turnīra kopvērtējumā. “Olympiacos” vēlāk paziņoja, ka turpmāk pret “Panathinaikos” spēlēs tikai, ja mačus tiesās ārzemju nevis Grieķijas arbitri.

Tāpat šodien tika vēstīts, ka “Olympiacos” izskata iespēju pamest valsts čempionātu un kluba vadība jau esot kontaktējusies ar Adrijas līgas (ABA) atbildīgajā personām, vaicājot, kādi ir nosacījumi, lai klubs jau nākamsezon varētu startēt šajā līgā.

 

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar