Strēlniekam un Timmam uzvara pār Šmita “Barcelona”, Pasečņikam deviņi punkti zaudējumā

19/12/2018 00:28

“Turkish Airlines” Eirolīgā šovakar jau ceturto zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja Rolanda Šmita pārstāvētā “Barcelona Lassa”, kas savā laukumā ar rezultātu 60:69 piekāpās Pirejas “Olympiacos” ar Jāni Strēlnieku un Jāni Timmu sastāvā.

Šmits šoreiz nebija “Barca” pieteikumā, kamēr Strēlnieks un Timma pa abiem kopā guva divus punktus. Saspēles vadītājs Strēlnieks laukumā pavadītajās 21:54 minūtēs izpildīja tikai vienu metienu pa grozu (2p. 0/1), izcīnīja divas atlēkušās bumbas, veica vienu rezultatīvu piespēli, pārtvēra vienu bumbu, pieļāva vienu kļūdu, nopelnīja divas piezīmes un spēli noslēdza ar negatīvu efektivitātes koeficientu -1.

Tikmēr Timma nospēlēja tikai 1:09 minūtes, kuru laikā realizēja vienīgo izpildīto divpunktu metienu, pieļāva vienu kļūdu un nopelnīja vienu efektivitātes koeficienta punktu.

Lielisku maču uzvarētāju sastāvā aizvadīja Nikola Miļutinovs – 18 punkti un 14 atlēkušās bumbas, kā arī 36 efektivitātes koeficienta punkti. Laukuma saimnieku rindās 13 punkti Viktora Klavera rēķinā.

Pēc nospēlētām 20 minūtēm viesi bija priekšā tikai ar diviem punktiem (32:30), tomēr trešās ceturtdaļas ceturtajā minūtē “Olympiacos” bija izrāvušies priekša jau ar +10 (43:33), bet ceturkšņa vidū Zaks Ledajs panāca +12 (47:35). Grieķu kluba pārsvars uz brīdi sasniedza arī +13, taču perioda izskaņu nedaudz sekmīgāk aizvadīja “Barca”, ļaujot cerīgāk raudzīties uz izšķirošo ceturtdaļu – 48:55.

Visi mājinieku pūliņi lauzt spēles gaitu vēlamo rezultātu tomēr nenesa, jo “Olympiacos” tā arī neļāva sāncenšiem reāli apdraudēt uzvaru šajā mačā, nosargājot itin drošu atstatumu līdz pat cīņas beigu sirēnai.

Tikmēr Grankanārijas “Herbalife” savā laukumā pārliecinoši 71:84 piekāpās citai Spānijas vienībai Vitorijas “Kirolbet Baskonia”, tādējādi pārtraucot trīs uzvaru sēriju.

Anžejs Pasečņiks mājinieku sastāvā šajā mačā laukumā pavadīja tieši 16 minūtes, kuru laikā realizēja trīs no septiņiem divpunktu metieniem, izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, bloķēja divus metienus, nopelnīja vienu piezīmi un izprovocēja trīs noteikumu pārkāpumus, tikdams pie 11 efektivitātes punktiem.

Vitorijas komandā pa 16 punktiem guva Šeivons Šīldss un Mets Dženings, kamēr “Herbalife” rindās vienīgais, kurš sasniedza desmit punktu robežu, bija Kims Tilijs, kura rēķinā 11 gūti punkti.