Strēlniekam kluss vakars graujošā ”Olympiacos” uzvarā

16/01/2018 23:54

Šovakar ULEB Eirolīgas spēli aizvadīja latviešu saspēles vadītāja Jāņa Strēlnieka pārstāvētā Pirejas ”Olympiacos”, kas sagrāva Telavivas ”Maccabi” 94:64.

”Olympiacos” dominēja visu maču, nezaudējot nevienā no ceturtdaļām. Rezultātā Strēlnieka komanda izcīnīja pārliecinošu uzvaru, turpinot ķert rokās kopvērtējuma līderi Maskavas CSKA.

Latvijas izlases basketbolists Jānis Strēlnieks šajā spēlē laukumā pavadīja 15:52 minūtes, šajā laikā gūstot trīs punktus. Latvietis aizmeta garām savu vienīgo divpunktu metienu, ne reizi neizmēģināja veiksmi no tālmetienu līnijas un visus savus punktus realizēja no soda metiena atzīmes. Strēlnieks izcēlās arī ar divām atlēkušajām bumbām, trīs piespēlēm un vienu kļūdu. Latviešu aizsargs guva vismazāk punktus starp visiem komandas spēlētājiem.

Maču šovakar aizvadīja arī Rodiona Kuruca pārstāvētā ”Barcelona”, kas zaudēja ”Valencia Basket” 76:81. Kurucs gan kārtējo reizi spēlei netika pieteikts. Ar latviešu basketbolistu Barselona līdz šim nav rēķinājusies kā pirmās vienības spēlētāju, galvenokārt ļaujot viņam izpausties otrajā komandā.

Turnīra kopvērtējumā līdere pēc 17 aizvadītām spēlēm ir CSKA, kas uzvarējusi 13 spēles, bet ”Olympiacos” ir krievu komandas tuvākā sekotāja ar 13 uzvarām 18 mačos. Barselona savukārt ierindojas 13. vietā 16 komandu konkurencē.