Strēlniekam lielākais spēles laiks un perfekta precizitāte, “Olympiacos” sagrauj Adrijas līgas čempioni

18/11/2017 00:16

Veiksmīgu spēļu sēriju ULEB Eirolīgā iesākusi Jāņa Strēlnieka pārstāvētā Pirejas “Olympiacos”, kas šovakar ar rezultātu 85:59 sagrāva Belgradas “Crvena Zvezda” komandu.

Grieķijas klubs pirmā puslaika gaitā vairākkārt ieguva desmit punktu pārsvaru, ar šādu handikapu arī noslēdzot pirmās 20 minūtes – 47:37.

Pēc pārtraukuma “Olympiacos” no viesiem spēja atrauties arvien tālāk, beigu beigās izcīnot graujošu panākumu.

Jānis Strēlnieks laukumā pavadīja 23:07 minūtes, kas bija lielākais spēles laiks no visiem mājinieku basketbolistiem. Šajā laika nogrieznī latvietis guva deviņus punktus (2/2 – 2p., 1/1 – 3p., 2/2 – s.m.), iedeva piecas rezultatīvas piespēles, savāca divas bumbas zem groziem, pārtvēra vienu bumbu, pieļāva vienu kļūdu, kā arī nopelnīja vienu piezīmi.

“Olympiacos” pēc šīs spēļu kārtas ar bilanci 6-2 panāca Eirolīgas kopvērtējuma galvgalī esošo Maskavas CSKA, kas šovakar visai negaidīti mājās ar rezultātu 93:95 pagarinājumā piekāpās Stambulas “Fenerbahçe Doğuş” basketbolistiem. Eirolīgas čempiones rindās ar 31 punktu izcēlās čehu milzis Jans Veselijs.

Citā spēlē Dairis Bertāns 18:58 minūšu laikā punktus neguva (0/1 – 2p., 0/1 – 3p.), tomēr savāca divas atlēkušās bumbas, iedeva divas rezultatīvas piespēles un nopelnīja vienu piezīmi, kamēr viņa Milānas “AX Armani Exchange Olimpia” mājas spēlē ar 71:62 apspēlēja pēdējā laikā labu sniegumu demonstrējušo Bambergas “Brose”.

Milānas klubam šī bija trešā uzvara astoņās spēlēs, kas turnīra tabulā ļauj dalīt 10. – 14. pozīciju.

Visbeidzot, “FC Barcelona Lassa” atguvās pēc iepriekšējā kārtā piedzīvotā ļoti sāpīgā zaudējuma pret Bambergas “Brose” (tika izsēts 26 punktu pārsvars) un savā laukumā ar 89:71 komfortabli uzvarēja Valensijas “Basket”.

1. CSKA Moscow 8 6 0 1 1 697:609  12
2. Olympiacos 8 5 1 0 2 589:559  12
3. Real Madrid 8 5 0 0 3 684:637  10
4. Fenerbahçe Doğuş 8 3 2 1 2 613:569  10
5. Maccabi FOX Tel Aviv 8 5 0 0 3 632:607  10
6. Panathinaikos Superfoods 8 5 0 0 3 626:623  10
7. Khimki Moscow Region 8 5 0 0 3 631:657  10
8. Žalgiris Kaunas 8 3 1 0 4 636:648  8