Strēlniekam liels spēles laiks un fantastisks sniegums CSKA uzvarā Eirolīgas mačā

15/11/2019 22:25

Piektdien izcilu sniegumu demonstrēja latviešu basketbolists Jānis Strēlnieks, kurš kaldināja Maskavas CSKA uzvaru ULEB Eirolīgas mačā.

Maskavas komanda savā laukumā ar rezultātu 88:70 (21:17, 18:17, 25:15, 24:21) apspēlēja Turcijas vienību Stambulas “Fenerbahce”.

Strēlnieks laukumā pavadīja 23 minūtes un 52 sekundes, kuru laikā guva 23 punktus (3pt. 4/5, 2pt. 4/6, 1pt. 3/3), izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, atdeva trīs rezultatīvās piespēles un pārtvēra trīs pretinieku bumbas.

Jāpiebilst, ka latviešu aizsargs trešajā ceturtdaļā guva 17 punktus.No sava rezultativitātes rekorda viņš atpalika par diviem punktiem, bet par punktu laboja savu efektivitātes rādītāja rekordu.

CSKA komandā ar 31 punktu izcēlās Maiks Džeimss, kurš realizēja sešus tālmetienus. Tikmēr pretiniekiem 20 punktus guva Kostas Slukas, bet 19 punkti bija Derikam Viljamsam.

Savukārt Rihards Lomažs guva četrus punktus mačā, kurā viņa pārstāvētā Vilērbānas ASVEL viesos ar 74:72 (14:16, 18:20, 15:18, 18:11, 9:7) pagarinājumā uzveica Belgradas “Crvena Zvezda”.

Lomažs šajā spēlē laukumā pavadīja deviņas minūtes un sešas sekundes, kuru laikā iemeta abus divus divpunktu metienus, bet netrāpīja pa vienam tālmetienam un soda metienam. Tāpat latvieša kontā arī divas atlēkušās bumbas, divas kļūdas, viena piezīme, viens izprovocēts noteikumu pārkāpums un divi efektivitātes koeficienta punkti.