Strēlnieks grauj Šķēli un Štelmaheru VTB līgā, Siliņš rezultatīvs komandas uzvarā Itālijā

22/12/2019 23:51

Svētdien graujošu uzvaru VTB vienotās līgas mačā svinējā latviešu aizsarga Jāņa Strēlnieka pārstāvētais Krievijas basketbola grands Maskavas CSKA.

Maskavas basketbolisti izbraukumā ar 91:50 (31:10, 20:16, 23:14, 17:10) “iznīcināja” aizsarga Aigara Šķēles pārstāvēto Tallinas “Kalev”/”Cramo”, kuru vada Latvijas izlases galvenais treneris Roberts Štelmahers.

Strēlnieks šajā mačā laukumā pavadīja 23 minūtes un 52 sekundes, kuru laikā guva astoņus punktus (3pt. 2/4, 2pt. 1/2), atdeva četras rezultatīvas piespēles, izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, nopelnīja divas piezīmes un izprovocēja pretinieku uz vienu piezīmi.

Tikmēr pretinieku rindās Šķēle sev atvēlētajās 23 minūtēs un 54 sekundēs punktus neguva (3pt. 0/4, 2pt. 0/1), atdeva trīs rezultatīvās piespēles un izprovocēja pretinieku uz trim piezīmēm.

CSKA komandā rezultatīvākais ar 13 punktiem bija Daniels Hekets, bet mājiniekiem 14 punktus guva Kails Vinaless.

Spānija

Spānijas basketbola čempionātā savstarpējo dueli aizvadīja uzbrucēja Rolanda Šmita pārstāvētā “Barcelona” un aizsarga Artūra Žagara Badalonas “Joventut”.

“Barcelona” izbraukumā svinēja panākumu ar 95:80 (21:14, 25:26, 29:20, 20:20) pār “Joventut” basketbolistiem.

Šmits laukumā pavadīja 10 minūtes un trīs sekundes, kuru laikā aizmeta garām vienīgo divpunktu metienu un pārtvēra vienu pretinieku bumbu. Tikmēr Žagars pretinieku sastāvā laukumā pavadīja tikai vienu sekundi.

Adrijas līga

Latviešu basketbolists Mārtiņš Meiers svētdien guva desmit punktus Adrijas līgas spēlē, neglābdams Podgoricas “Buducnost” komandu no zaudējuma.

Melnkalnes klubs viesos ar rezultātu 75:82 (23:21, 22:17, 14:20, 16:24) atzina Horvātijas vienības “Zadar” pārākumu.

Meiers laukumā pavadīja 15 minūtes un 43 sekundes, kuru laikā realizēja visus četrus divpunktu metienus un abus “sodiņus”.

Tāpat latviešu centra spēlētājs izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas, veica vienu rezultatīvu piespēli, pārtvēra vienu bumbu, pieļāva vienu kļūdu, bloķēja divus metienus, trīs reizes pārkāpa noteikumus, izprovocēja sešas piezīmes un tika pie 24 efektivitātes koeficienta punktiem, kas bija pārliecinoši labākais rezultāts komandā.

“Buducnost” komandā rezultatīvākais ar 14 punktiem bija Aleks Iličs, bet uzvarētājiem 22 punktus guva Braions Elens.

Itālija

Latvijas basketbolists Ojārs Siliņš svētdien guva 17 punktus Itālijas A sērijas spēlē, palīdzēdams Brešas “Germani Basket” komandai izcīnīt uzvaru.

Brešas basketbolisti viesos ar rezultātu 83:53 (25:15, 22:13, 16:12, 20:13) sagrāva Romas “Virtus” komandu.

Siliņš šajā duelī laukumā pavadīja 20 minūtes un 30 sekundes, kuru laikā realizēja savu vienīgo divpunktu metienu un piecus no deviņiem tālmetieniem.

Tāpat viņš izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, veica divas rezultatīvas piespēles, trīs reizes pārkāpa noteikumus un tika pie 15 efektivitātes koeficienta punktiem.

Siliņš bija rezultatīvākais Brešas komandā, bet pretiniekiem 12 punktus guva Amars Alibegovičs.

Tikmēr Artūrs Strautiņš guva trīs punktus spēlē, kurā viņa pārstāvētā Triestes “Allianz” savu līdzjutēju priekšā ar 86:96 (27:20, 23:33, 17:20, 19:23) atzina Kantu “Acqua S.Bernardo” pārākumu.

Strautiņš nospēlēja 14 minūtes un 54 sekundes, kuru laikā grozā raidīja trīs no četriem soda metieniem, bet netrāpīja abus divpunktu metienus un savu vienīgo tālmetienu. Viņa kontā arī divas kļūdas un trīs piezīmes.