Strēlnieks izlasē gūtās traumas dēļ šosezon laukumā vairs nedosies

Jānis Strēlnieks, sportazinas.com
www.flickr.com/photos/olympiacosbc

Latvijas izlases un Pireju “Olympiacos” saspēles vadītājs šosezon vairs laukumā nedosies, preses konferencē paziņojis vienības galvenais Deivids Blats.

Strēlnieks 25. februārī Pasaules kausa kvalifikācijas mačā pret Melnkalni guva kājas muskuļa plīsumu, kā rezultātā viņam tika prognozēts aptuveni mēnesi ilgs ārstēšanās periods. Tiesa, sākotnējās prognozes nav piepildījušās un kļuvis skaidrs, ka sezona aizsargam ir noslēgusies.

“Diemžēl, Jānis nav varējis piedalīties komandas treniņos kopš gūtas traumas izlases rindās pirms astoņām nedēļām. Tā ir nopietna muskuļa trauma, no kuras viņš vēl nav spējis atgūties. Viņam viss būs kārtībā, taču esam spiesti paziņot, ka šosezon laukumā vairs viņu neredzēsim,” sacījis Blats.

Tiek ziņots, ka Strēlnieku aizstās amerikānis Vilss Čerijs.

Strēlnieks šajā sezonā 20 ULEB Eirolīgas spēlēs vidēji guvis 8,8 punktus, veicis 2,0 rezultatīvas piespēles un izcīnījis 1,9 atlēkušās bumbas. Savukārt Grieķijas čempionātā viņš 13 mačos caurmērā guvis 6,3 punktus un veicis 2,3 rezultatīvas piespēles.

Strēlnieks, spītējot savainojumiem, nav atteicis Latvijas izlasei. Kaut arī ārsti stingri ieteica atpūsties un izārstēt savainojumu, 2016. gadā Strēlnieks dažas dienas pēc klubu sezonas beigām pievienojās valstsvienībai un, riskējot ar veselību, spēlēja olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā kā komandas pamatsastāva saspēles vadītājs. Latvijas Basketbola savienība (LBS) 2016. gadā Strēlnieku nosauca par piemēru basketbolā, kā arī attieksmes un darba ētikas ziņā izcēla kā paraugu ikvienam jaunajam basketbolistam.

Strēlnieks tika atzīts par 2018. gada Latvijas labāko basketbolistu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par