Strēlnieks ar 16 punktiem kaldina “Olympiacos” uzvaru papildlaikā

15/11/2017 22:10

Trešdien ULEB Eirolīgas spēlē Jānis Strēlnieks guva 16 punktus un viņa pārstāvētā Pirejas “Olympiacos” viesos ar 90:83 papildlaikā uzveica Stambulas “Fenerbahce”.

Strēlniekam laukumā pavadītajās 32 minūtēs un 32 sekundēs gūti 16 punkti (1/2 2pt, 4/7 3pt, 2/2 1pt), atdotas četras rezultatīvas piespēles un izcīnīta viena atlēkušā bumba.

Spēles pirmā ceturtdaļa noslēdzās līdzīgi – 17:18 “Olympiacos” par labu, bet otrajā ceturtdaļā desmitu punktu pārsvaru panāca Turcijas klubs. Otrā puslaika sākumā Strēlnieka pārstāvētā komanda atkal spēles gaitu izlīdzināja un spēles beigās solījās būt interesantas.

40 minūtēs mača uzvarētāju neizdevās noskaidrot, tāpēc spēlē bija vajadzīgs papildlaiks, kuru veiksmīgāk nospēlēja “Olympiacos” un rezultātā veiksmīga uzvara Stambulā.

Rezulatatīvākais “Olympiacos” rindās ar 21 punktu bija Braiens Roberts, bet 18 pievienoja Georgio Printezis. Tikmēr “Fenerbahce” vienībā 22 punkti Džeimsam Nunalijam, bet 15 Bredam Vanameikeram.

“Olympiacos” ar piecām uzvarām septiņos mačos Eirolīgā pašlaik ieņem otro vietu, kamēr “Fenerbahce” ar četrām uzvarām septiņos mačos ierindojas ceturtajā vietā.

Vēl vienā spēlē trešdien Itālijas vienība Milānas “AX Armani Exchange Olimpia”, spēlējot bez Daira Bertāna, viesos otrajā pagarinājumā ar 103:98 (19:20, 22:25, 17:19, 16:10, 11:11, 18:13) apspēlēja pagājušās sezonas Spānijas čempioni “Valencia Basket”.