Strēlnieks ar rezultatīvu sniegumu kaldina graujošu “Olympiacos” uzvaru

09/12/2018 22:12
Jānis Strēlnieks, sportaznas.com

Latvijas basketbolists Jānis Strēlnieks svētdien ar rezultatīvu sniegumu kaldināja viņa un Jāņa Timmas pārstāvētās Pirejas “Olympiacos” uzvaru Grieķijas čempionātā.

“Olympiacos” mājās ar rezultātu 84:60 (27:20, 22:15, 19:8, 16:17) uzveica Retimnonas “Kings”.

Strēlnieks šajā spēlē laukumā pavadīja 28 minūtes un 32 sekundes, kuru laikā iemeta visus trīs divpunktu metienus, divus no četriem tālmetieniem un vienīgo tālmetienu, kas kopumā deva 13 punktus. Vēl latvietis tika pie trīs rezultatīvām piespēlēm, kā arī vienas piezīmes.

Savukārt Timma mačam nebija pieteikts.

Tikmēr sestdien Grieķijas čempionātā Rolands Freimanis ar 12 punktiem kaldināja viņa pārstāvētās Lemnosas “Ifaistos” uzvaru savā laukumā ar 82:67 (23:18, 24:11, 20:18, 15:20) pret Patras “Promitheas”.

Freimanis spēlēja 24 minūtes un 32 sekundes, kuru laikā viņš guva 12 punktus, realizējot četrus no sešiem divpunktu metieniem, vienu no četriem tālmetieniem un vienu no četriem soda metieniem.

Vēl latvietis sakrāja septiņas atlēkušās bumbas, pārtvēra vienu bumbu un pieļāva vienu kļūdu, kā arī nopelnīja divas piezīmes.

Grieķijas čempionāta kopvērtējums

Tikmēr Itālijas čempionātā mačus aizvadīja arī Daira Bertāna un Ojāra Siliņa pārstāvētās komandas.

Milānas “Olimpia”, kurā spēlē Bertāns, ar 101:74 (18:18, 26:18, 20:16, 37:22) viesos pārspēja Kantu “Acqua S.Bernardo”.

Bertāns laukumā pavadīja piecas minūtes, kuru laikā guva trīs punktus, realizējot vienu no diviem tālmetieniem. Vēl latvietis izcīnīja divas atlēkušās bumbas, izpildīja vienu rezultatīvu piespēli un tika pie sešiem efektivitātes koeficienta punktiem.

Savukārt Siliņa pārstāvētā Triestes “Alma” cieta neveiksmi ar 78:87 (18:19, 21:21, 22:21, 17:26) viesos pret Kremonas “Vanoli” vienību.

Siliņš spēlēja 35 minūtes, realizēja abus divpunktu metienus un četrus no deviņiem tālmetieniem, kas viņam deva 16 punktus. Vēl latvieša rēķinā četras atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle, viena pārtverta bumba un divas piezīmes, kā arī 12 efektivitātes koeficienta punkti.

Itālijas čempionāta kopvērtējums

Savukārt Spānijas augstākās līgas (ACB) turnīrā cīņu aizvadīja Anžeja Pasečņika pārstāvētā Grankanārijas “Herbalife”, kas viesos ar 63:87 (20:17, 11:23, 15:25, 17:22) zaudēja titulētajai Madrides “Real”.

Pasečņiks spēlēja 19 minūtes un 18 sekundes, realizējot trīs no astoņiem divpunktu metieniem un vienu no diviem soda metieniem, bet vienīgo tālmetienu viņš aizmeta garām. Tas viņam deva septiņus punktus. Tāpat viņš sakrāja astoņas atlēkušās bumbas, izpelnījās divas piezīmes un nopelnīja astoņus efektivitātes koeficienta punktus.

Savukārt Rolanda Šmita pārstāvētā Barselonas “Lassa” savā laukumā ar 77:73 (17:21, 19:20, 20:7, 21:25) pieveica Tenerifes “Iberostar”.

Šmits šajā mačā laukumā neizgāja.

Vēl sestdien uz rezervistu soliņa palika Mārtiņš Laksa, kura pārstāvētā Kompostelas “Monbus Obradoiro” savā laukumā ar 86:78 (21:15, 18:24, 29:15, 18:24) uzveica Saragosas “Tecnyconta”.