Strēlnieks ar septiņiem punktiem palīdz “Brose” izlīdzināt sēriju pret Siliņa “Telekom Baskets”

10/05/2017 23:37

Latvijas basketbola izlases saspēles vadītājs Jānis Strēlnieks trešdien guva septiņus punktus Vācijas bundeslīgas ceturtdaļfināla otrajā spēlē, bet viņa pārstāvētā valsts čempione Bambergas “Brose” izbraukumā ar 87:71 (25:19, 30:16, 17:14, 15:22) pārliecinoši pieveica cita latvieša Ojāra Siliņa pārstāvēto Bonnas “Telekom Baskets”.

Līdz ar to sērijā līdz trim uzvarām rezultāts kļuvis neizšķirts 1-1.

Strēlnieks šajā mačā nospēlēja 21 minūti un 23 sekundes, kuru laikā grozā raidīja divus no pieciem divpunktu metieniem un vienu no trim trejačiem.

Tāpat latvieša rēķinā divas atlēkušās bumbas, četras rezultatīvas piespēles, viena kļūda un divas piezīmes.

Tikmēr Siliņš laukumā pavadītajās 22 minūtēs un deviņās sekundēs pie punktiem netika – vienīgais divpunktnieks nebija precīzs, turklāt mērķim secen lidoja arī visi četri viņa tālmetieni. Tomēr Latvijas izlases basketbolists atzīmējās ar četrām atlēkušajām bumbām, vienu rezultatīvu piespēli un vienu piezīmi.

“Brose” rindās rezultatīvākie ar 15 punktiem bija Daniels Teiss un Luka Štaigers.

Šīs sērijas nākamais mačs notiks svētdien “Brose” laukumā.

Šī pāra uzvarētāja pusfinālā spēkosies ar Minhenes “Bayern” un Berlīnes “Alba” ceturtdaļfināla uzvarētāju, kur ar 1-0 vadībā šobrīd ir Minhenes vienība.

Par Vācijas bundeslīgas regulārā čempionāta uzvarētājiem tika kronēta Ulmas “Ratiopharm”, kas 32 spēlēs izcīnīja 30 uzvaras. Savukārt otrā ar 29 panākumiem bija “Brose”. Tikmēr “Telekom Baskets” ar 18 uzvarām bija septītajā vietā.