Strēlnieks atkal rezultatīvs, CSKA svin pirmo uzvaru

30/09/2019 21:27

Jāņa Strēlnieka pārstāvētā Maskavas CSKA VTB Vienotās līgas mačā savā laukumā izrādījās spēcīgāka par Mareka Mejera pārstāvēto Permas “Parmu”.

CSKA uzvarēja ar rezultātu 89:74 (20:23, 21:16, 19:20, 29:15).

Maskavas klubs uzvaru nodrošināja vien pēdējā ceturtdaļā.

Strēlnieks uzvarētāju rindās spēlēja 22 minūtes un 16 sekundes un guva 10 punktus, realizējot pa diviem no trim divpunktu un trīspunktu metieniem. Rezultatīvākā spēlētāja laurus komandā plūca Maiks Džeimss ar 25 punktiem.

Viesu rindās Mejeris guva sešus punktus un izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas, bet rezultatīvākais ar 21 gūto punktu bija Maksims Grigorjevs.

Jau ziņots, ka pirmajā mačā CSKA Krasnojarskā ar 71:80 sensacionāli zaudēja vietējam “Enisey”.

Šajā Vienotās līgas sezonā regulārajā turnīrā startē 13 komandas, aizvadot divu apļu turnīru un pēc tam astoņām labākajām kvalificējoties “play-off” cīņām. Turnīrā startē deviņas Krievijas komandas, kā arī pa vienai vienībai no Igaunijas, Baltkrievijas, Kazahstānas un Polijas. Salīdzinot ar iepriekšējo sezonu, turnīrā nepiedalās “VEF Rīga” komanda.

Iepriekšējā sezonā par čempioniem tika kronēti Maskavas CSKA basketbolisti, kuri finālsērijā ar 3-0 pārspēja “Himki” vienību. CSKA basketbolisti Vienotajā līgā triumfējuši astoņas sezonas pēc kārtas.