Strēlnieks: Cerams, ka Eirolīga pieņems pareizo lēmumu un sezona tiks atcelta

Jānis Strēlnieks, sportazinas.com
Jānis Strēlnieks | Foto: GEORGIA PANAGOPOULOU/EPA/Scanpix

ULEB Eirolīgas un VTB līgas kluba basketbolists Jānis Strēlnieks intervijā “Latvijas Televīzijai” atzinis, ka viņš neatbalsta domu par iespējamo sezonas turpināšanu.

Jau ziņots, ka koronavīrusa Covid-19 pandēmijas dēļ marta vidū tika apturēts basketbols gandrīz visā pasaulē. Ja VTB līgas turnīrs netiks turpināts, tad Eirolīgas vadība joprojām nezaudē cerību noskaidrot uzvarētāju. Lēmums par sezonas likteni varētu tikt paziņots tuvākajās dienās.

“Man liekas, ka prātīgāk būtu pabeigt šo sezonu, jo tad mums būtu daudz laika, lai sagatavotos nākamajai,” uzskata Strēlnieks. “Skriešana, ķeršana, lai kaut ko saglabātu – es nezinu, vai tas būs labi sportistu veselībai. Daži spēlētāji atbrauks labākā formā, citi – sliktākā. Būs pārāk maz laika, lai saliktu kopā visu komandu un lai visi būtu vienā līmenī,” bažas pauž latvietis.

Jānis Strēlnieks ir pret Eirolīgas sezonas atsākšanos

Jānis Strēlnieks ir pret Eirolīgas sezonas atsākšanos.

Gepostet von Sporta Studija am Sonntag, 24. Mai 2020

“Pieļauju, ka arī no skatītāju viedokļa tas basketbols nebūs skatāms. Arī noteikumi par karantīnu nepadara situāciju labāku – šobrīd tu trenējies, tad atgriezies klubā un tev divas nedēļas jāpavada pašizolācijā. Tad atkal jāsāk trenēties – viss diezgan haotiski. Cerams, ka pieņems pareizo lēmumu un sezona tiks atcelta,” teica Strēlnieks.

Latvietis par CSKA spēlētāju kļuva pirms šīs sezonas. 21 Eirolīgas mačā viņš atzīmējies ar vidēji 7,2 punktiem, 1,8 atlēkušajām bumbām un divām piespēlēm. Čempionāta pārtraukšanas brīdī Maskavas klubs ieņēma ceturto vietu ar 19 panākumiem 28 spēlēs, garantējot sev iekļūšanu “play-off” turnīrā.

Iepriekš portāls “Eurohoops” vēstīja, ka vairums Eirolīgas spēlētāju nealkst turpināt koronavīrusa dēļ pārtraukto sezonu, par ko līgas spēlētāju asociācija (ELPA) informēja līgas vadību.

Eirolīgas basketbolisti informē līgas vadību par nevēlēšanos turpināt sezonu

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par