Strēlnieks iemet 17, bet zaudē Siliņam

06/05/2017 18:58

Latvijas izlases saspēles vadītājs Jānis Strēlnieks sestdien guva 17 punktus Vācijas bundeslīgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē, bet viņa pārstāvētā Bambergas “Brose” savā laukumā ar 92:93 (22:25, 24:22, 26:26, 20:20) piekāpās Bonnas “Telekom Baskets”, kuras rindās ar desmit punktiem atzīmējās Ojārs Siliņš.

Līdz ar to sērijā līdz trim uzvarām Bonnas vienība izvirzījusies vadībā ar 1-0.

Strēlnieks šajā mačā laukumā bija 30 minūtes un 39 sekundes, kuru laikā divus no četriem divpunktu metieniem, trīs no pieciem tālmetieniem un četrus no sešiem soda metieniem.

Tāpat viņam viena atlēkusī bumba, piecas rezultatīvas piespēles, trīs kļūdas un viena piezīme.

Tikmēr Siliņš laukumā pavadīja 14 minūtes un 54 sekundes, kuru laikā iemeta trīs no četriem tālmetieniem un savu vienīgo soda metienu, bet aizmeta garām vienu divpunktu metienu. Tāpat viņš nopelnīja trīs piezīmes.

“Telekom Baskets” rindās ar 25 punktiem un deviņām atlēkušajām bumbām izcēlās Džošs Majo, bet laukuma saimniekiem 21 punkts un desmit bumbas zem groziem Nikolo Meli.

Sērijas otrais mačs notiks trešdien Bonnā.

Šī pāra uzvarētāja pusfinālā spēkosies ar Minhenes “Bayern” un Berlīnes “Alba” ceturtdaļfināla uzvarētāju.

Par Vācijas bundeslīgas regulārā čempionāta uzvarētājiem tika kronēta Ulmas “Ratiopharm”, kas 32 spēlēs izcīnīja 30 uzvaras. Savukārt otrā ar 29 panākumiem bija “Brose”. Tikmēr “Telekom Baskets” ar 18 uzvarām bija septītajā vietā