Strēlnieks paliek sausā pārliecinošā ”Olympiacos” uzvarā

05/03/2018 20:52

Latvijas vadošais saspēles vadītājs Jānis Strēlnieks Grieķijas spēcīgākās basketbola līgas  mačā palīdzēja viņa pārstāvētajai Pireju ”Olympiacos” izcīnīt graujošu uzvaru pret ”Aris” 86:66.

Jānis Strēlnieks spēli sāka pamatsastāvā, bet kopumā aizvadīja 10:50 minūtes, kas bija ceturtais mazākais spēles laiks komandā. Tāpat Jānis šajā mačā neguva nevienu punktu, turklāt viņš ne reizi nemeta pa grozu.

Strēlnieka kontā šajā spēlē četras rezultatīvas piespēles un viena atlēkusī bumba. Latvietis nopelnīja trīs sodus, kā arī bija viens no diviem ”Olympiacos” basketbolistiem, kurš spēlē neguva nevienu punktu.

Pireju komandas sastāvā rezultatīvākie spēlētāji katrs ar 15 gūtajiem punktiem bija Vangelis Mantrazis un Jannis Papapetro.  ”Olympiacos” šajā mačā nezaudēja nevienā ceturtdaļā un ne reizi neļāva ”Aris” vienībai gūt vairāk par 20 punktiem vienas ceturtdaļas ietvaros.

Turnīra kopvērtējumā ”Olympiacos” ar 30 punktiem 17 mačos ierindojas otrajā pozīcijā, priekšā palaižot tikai Atēnu ”Panathinaikos”, kas sakrājusi 34 punktus.

“Olympiakos” komandai šī bija pirmā Grieķijas čempionāta spēle pēc teju trīs nedēļu pārtraukuma. Šajā laikā “Olympiakos” Grieķijas kausa finālā zaudēja Atēnu AEK vienībai, bet izcīnīja divas uzvaras ULEB Eirolīgā, nodrošinot vietu izslēgšanas turnīrā.