Strēlnieks: Patīkami skaitļi, tomēr svarīgākais, ka uzvarējām spēli

03/02/2017 10:19

Bamberga (Vācija), 3.febr., LETA. 25 punkti ULEB Eirolīgas spēlē ir patīkami skaitļi, tomēr latviešu saspēles vadītājs Jānis Strēlnieks uzsver, ka pats svarīgākais ir, ka Vācijas čempionei Bambergas “Brose” beidzot izdevās uzvarēt.

LETA jau vēstīja, ka ceturtdien Jānis Strēlnieks, uzbrūkot nekļūdīgi, 21 minūtes laikā iemeta 25 punktus, palīdzot Brose” ar 90:75 savā laukumā apspēlēt Latvijas izlases galvenā trenera Ainara Bagatska vadīto Telavivas “Maccabi FOX”.

Strēlnieks šajā mačā trāpīja visus piecus divpunktu raidījumus un arī visus piecus tālmetienus.

Pēc spēles intervijā vācu medijam “Sport Eagle TV” Strēlnieks kā galveno uzsvēra komandas sniegumu.

“Bija vairāk jāspēlē aizsardzībā kā komandai. Zinājām, ka, nepalīdzot vienam otram, Endrjū Goudeloks viegli varētu samest 50 punktus, jo viņš ir tik labs spēlētājs, ka viens pret vienu neviens nevar apturēt,” pauda Strēlnieks. “Otrajā puslaikā spēlējām labāk, mainījām aizsargus pret viņu un viņam katru reizi bija savs sedzējs, kas apgrūtināja sniegumu. Tas mums ļoti palīdzēja.”

“Skaitļi ir skaisti, tomēr man pats svarīgākais ir, ka beidzot uzvarējām spēli. Soli pa solim jācenšas uzvarēt vairāk spēļu Eirolīgā,” latvietis nevēlējās izcelt savus nopelnus.

Līdzīgi Strēlnieks izteicās arī preses konferencē pēc mača, piebilstot, ka spēli neiesāka labi un tobrīd ļoti slikti darbojās aizsardzībā. “Otrajā puslaikā centos izmainīt savu spēli un šķiet, ka izdevās.”

Tikmēr Bagatskis pēc mača pauda, ka Telavivas komanda labu sniegumu rādījusi trijās no četrām ceturtdaļām, kamēr “Brose” labi spēlējusi visas 40 minūtes.

“Sākām nedaudz vilcināties aizsardzībā un Bamberga nekavējoties to izmantoja. Kā arī, protams, [Maodo] Lo un Strēlnieks, spēlētāji ar ierobežotu spēles minūšu skaitu, paveica lielisku darbu,” teica latviešu speciālists.

Aizvadītās spēles trešajā ceturtdaļā Strēlnieks iemeta 13 punktus, kamēr visas Telavivas vienības kontā bija desmit punkti. Latvietis sasniedza jaunu karjeras rezultativitātes rekordu Eirolīgā, pārspējot janvāra sākumā sasniegto rezultātu, kad iemeta 20 punktus pret Barselonas “Lassa”. Tāpat viņš arī tika pie vērtīgākā mača karjerā, pārspējot janvāra vidus rezultātu, kad duelī ar Kazaņas “Unics” savāca 27 efektivitātes punktus.

“Brose” komanda pārtrauca četru zaudējumu sēriju turnīrā, bet “Maccabi FOX” cieta desmito neveiksmi pēdējās 12 cīņās.

ULEB Eirolīgas kopvērtējumā Daira Bertāna pārstāvētā Stambulas komanda “Dariššafaka Doguš” ar desmit uzvarām 21 cīņā atrodama astotajā vietā, “Brose” ar astoņām uzvarām ir 11.pozīcijā, bet “Maccabi FOX” tikusi pie septiņiem panākumiem, kas tai dod vien 13.vietu 16 komandu vidū.